Зміни в законодавстві

24 липня 2016 року Кабінет Міністрів України постановою № 461 затвердив списки виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах відповідно до статті 13 Закону України “ Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах”

   В перелік входять професії з особливо шкідливими і тяжкими умовами праці, а також професії з шкідливими і тяжкими умовами праці у сферах: гірничої діяльності, переробці нафти, газу, вугілля, сланцю, металургії та обробки металу, виробництво атомної енергетики, кислот, хімічних речовин та фармацевтичних препаратів, вибухових речовин, залізничного транспорту, виробництво та ремонт електричного обладнання, виробництво скла, кераміки та синтетичного волокна.

   Постанова набрала чинності 03.08.2016 року.

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости