Запрошуємо скористатися дистанційними послугами!

Для  покращення якості обслуговування громадян, враховуючи сучасний стан розвитку інформаційних технологій, спеціалістами управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові надаются консультації дистанційно, за допомогою Skype - зв’язку (логін – upfu.dimitrov).  Сучасна інформаційна послуга надає можливість громадянам не виходячи з дому отримати відповіді з різних питань пенсійного забезпечення у відео-режимі.

Наші фахівці щоденно з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17.00 охоче нададуть Вам консультацію з будь-якого пенсійного питання.

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости