Залучайтеся до електронних послуг Пенсійного фонду України

Одним з основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України є підвищення якості обслуговування громадян. Зокрема, зменшення необхідності особистого відвідування і часу обслуговування, а своєчасність та доступність інформування українців про зміни в пенсійному законодавстві.

Управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові пропонує мешканцям міста скористатися сучасним інформаційним сервісом надання електронних послуг. Насьогодні в нашому управлінні вже зареєстровано 1466 користувачів веб-порталу.

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з Фондом. У відкритому доступі на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, а саме:

- отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян);

- отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);

- формування запитів на попередню підготовку документів;

- можливість подачі скарг;

- отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців);

- новини в законодавстві;

- бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена. Використовуючи код заяви, одержаний в управлінні Пенсійного фонду України в м. Димитрові, проводиться автентифікація користувача та створюється персональна сторінка із зазначенням відомого лише користувачу логіна та пароля.  

Можлива он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП).

Зайшовши на веб-портал ПФУ за адресою www.portal.pfy.gov.ua можна здійснювати постійний контроль за своїми даними, що впливають на пенсійні права та отримувати необхідну інформацію.

 

 

       Управління ПФУ в м.Димитрові

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости