Впровадження нової централізованої системи призначення та виплати пенсій

З 10 грудня 2015 року в управлінні Пенсійного фонду України в м. Димитрові розпочато підготовку до впровадження системи обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій.

   Метою впровадження нової системи є спрощення доступу до отримання послуг Пенсійного фонду, покращення якості прийому громадян.

   Для громадян зручність даної системи полягає в тому, що особа самостійно на свій вибір обиратиме орган Фонду, до якого звертатися за призначенням пенсії. Також заявнику вже не потрібно буде власноруч писати заяву про призначення пенсії, за нього в автоматичному режимі її сформує спеціаліст, заявнику залишиться лише поставити свій підпис. Рішення ж про призначення пенсії буде приймати те управління, на території якого громадянин зареєстрований.

   Органам Пенсійного фонду впровадження даної системи дозволить поступово відмовитись від громіздких паперових пенсійних справ громадян. У перспективі у справі будуть присутні лише два документи: заява громадянина та рішення органу про призначення пенсії.

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости