Впровадження нової централізованої системи призначення та виплати пенсій

З 10 грудня 2015 року в управлінні Пенсійного фонду України в м. Димитрові розпочато підготовку до впровадження системи обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій.

   Метою впровадження нової системи є спрощення доступу до отримання послуг Пенсійного фонду, покращення якості прийому громадян.

   Для громадян зручність даної системи полягає в тому, що особа самостійно на свій вибір обиратиме орган Фонду, до якого звертатися за призначенням пенсії. Також заявнику вже не потрібно буде власноруч писати заяву про призначення пенсії, за нього в автоматичному режимі її сформує спеціаліст, заявнику залишиться лише поставити свій підпис. Рішення ж про призначення пенсії буде приймати те управління, на території якого громадянин зареєстрований.

   Органам Пенсійного фонду впровадження даної системи дозволить поступово відмовитись від громіздких паперових пенсійних справ громадян. У перспективі у справі будуть присутні лише два документи: заява громадянина та рішення органу про призначення пенсії.

Новости

Новости RSS