Виготовлення електронного пенсійного посвідчення - вимога часу!

        Виготовлення платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, здійснюється для ідентифікації одержувачів пенсійних виплат, які є внутрішньо переміщеними особами.

       Прийом заяв та документів для персоналізації громадян здійснюється органами Пенсійного фонду. Після виготовлення електронних пенсійних посвідчень вони передаються до банківських установ для їх активізації та видачі громадянам.

      Метою впровадження електронних пенсійних посвідчень є спрощення процедури одержання соціальних виплат тимчасово переміщеним особам та недопущення застосування шахрайських схем і протиправних дій під час виплати пенсій та соціальних допомог, запобігання фінансування тероризму.

     Звертатися з питання виготовлення електронного пенсійного посвідчення до територіальних управлінь Пенсійного фонду за місцем отримання пенсійних виплата можна у робочі дні з 8-00 до 17-00.

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости