Вдосконалюємо знання щодо антикорупційного законодавства.

         В управлінні Пенсійного фонду України в м. Димитрові Донецької області, згідно до складеного плану проведення навчань з 23.11.2015 по 26.11.2015 проведені технічні навчання зі спеціалістами управління у формі презентації на тему «Правила етичної поведінки державного службовця» та «Основні аспекти Закону України «Про запобігання корупції».

         На розгляд були винесені наступні розділи Закону України «Про запобігання корупції» №1700-VII від 14.10.2014 :

-   Розділ І - Загальні положення;

- Розділ IV – Запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням;

- Розділ V – Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

- Розділ VI- Правила етичної поведінки;

- Розділ VII – Фінансовий контроль;

- Розділ IX – Відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення та усунення їх наслідків.

     Також було доведено до спеціалістів, що під час виконання своїх службових повноважень вони зобов’язані неухильно додержуватись вимог цього закону та етичних норм поведінки, бути ввічливими у стосунках з громадянами, керівниками, колегами і підлеглими.

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости