В управлінні Пенсійного фонду України в м. Димитрові дотримуються вимоги антикорупційного законодавства.

У першому півріччі 2017 року в управлінні Пенсійного фонду України в м. Димитрові Донецької області забезпечено дотримання вимог щодо обмежень, пов’язаних з проходженням державної служби. Так, в управлінні не допущено конфлікту інтересів, правопорушень, пов’язаних з корупцією.

З метою фінансового контролю всіма державними службовцями своєчасно надані електронні декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік.

Управлінням в установленому порядку оприлюднюється інформація про закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.

З метою запобігання ризикам в управлінні вдосконалено організацію внутрішнього контролю по запобіганню ризикам шляхом здійснення ідентифікації ризиків у структурних підрозділах управління.

Належна увага в управлінні приділяється розвитку і зміцненню кадрового потенціалу. У першому півріччі 2017 року підвищено кваліфікацію 6 спеціалістами, проведено тестування державних службовців на знання Законів України «Про запобігання корупції» та «Про державну службу».

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости