Управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові надає послуги дистанційно.

     Для покращення якості обслуговування громадян в управлінні Пенсійного фонду України в             м. Димитрові існують дистанційні форми інформаційно-роз’яснювальної роботи.

    Однією з таких форм є послуга в режимі Skype - зв’язку (логін – upfu.dimitrov).Сучасна інформаційна послуга надає можливість громадянам оперативно отримати відповіді на поставлені запитання. Скориставшись допомогою дітей чи онуків, сьогодні пенсіонери, не виходячи з дому, можуть у зручний спосіб отримати консультацію фахівця у відео-режимі. Наші фахівці щоденно з вівторка по п’ятницю з 13.00 до 15.00 охоче нададуть Вам консультацію з будь-якого пенсійного питання!

      Крім того, для отримання допомоги Ви можете звернутися за телефоном "гарячої лінії":

(06239) 6 - 44 - 15

      Запрошуємо Вас скористатися дистанційними послугами для отримання консультацій з питань, що належать до компетенції органів Пенсійного фонду України.

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости