Скористатися дистанційними послугами!

                                              

Управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові Донецької області продовжує активно використовувати сучасні засоби інформаційних технологій для реалізації конституційних прав громадян на звернення. Для зручності громадян, економії їх часу в управлінні існує онлайн-консультування з використанням програми Skype - зв’язку (логін – upfu.dimitrov), ця послуга надає можливість громадянам в онлайн режимі швидко та оперативно отримати відповіді на свої запитання щодо пенсійного забезпечення.

Спеціалісти управління з 08:00 до 17.00 щочетверга охоче нададуть Вам консультацію з будь-якого пенсійного питання. Також для покращення якості обслуговування громадян м. Мирнограда в приміщенні Мирноградської міської ради розміщено інтерактивне робоче місце для отримання онлайн консультацій фахівців УПФУ в м. Димитрові.

Користуйтесь послугами скай-зв`язку!

 

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости