Щодо реалізації Стратегії розвитку комунікацій Пенсійного фонду України

З метою реалізації поставлених завдань, для інформування різних верств населення головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області започаткована телепередача «Пенсійна панорама», (http://donpfu.gov.ua) випуски якої являють собою стисле викладення нормативно-правової бази та відповідей на найбільш актуальні питання громадян. Телепередачі готуються сумісно з фахівцями територіальних управлінь, мають тематичний характер та спрямовані на відповідну цільову аудиторію.

За час існування телепередачі в ефір вийшло вже 19 випусків. Серед них такі,як: про пенсійне забезпечення переселенців (випуск №1, №2), про страховий стаж (випуск № 3), про пільгові пенсії працівників категорії професій за Списком №1 та № 2 (випуск № 4), про оформлення пенсійного посвідчення (випуск № 5), про перерахунок пенсії з 1 грудня 2016 року (випуск № 6), про пенсійне забезпечення освітян (випуск № 7), про легалізацію трудових відносин і заробітної плати (випуск № 8), про пенсії державним службовцям (випуск № 9), про пенсійне забезпечення медичних працівників (випуск № 10), про пенсійне забезпечення переселенців (випуск № 11, №12), про перерахунок пенсій з 1 травня 2017 року (випуск № 13), про пенсійне забезпечення в умовах децентралізації (випуск № 14), про реорганізацію центральних органів Пенсійного фонду   України (випуск № 15), про пенсійне забезпечення шахтарів (випуск № 16), про пенсійне забезпечення моряків (випуск № 17), про веб-портал Пенсійного фонду України (випуск № 18), про пенсійне реформування (випуск № 19).

  Ставайте глядачами «Пенсійної панорами» для отримання відповідей на свої запитання та розуміння пенсійного законодавства. Сподіваємося, що запропонована інформація буде для вас корисною та допоможе у вирішені ваших питань.

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости