Щодо дотримання антикорупційного законодавства

На виконання заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень згідно до Закону України «Про запобігання корупції», з метою дотримання вимог законодавства щодо запобігання доброчесної поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави, в управлінні Пенсійного фонду України в м. Димитрові Донецької області протягом 3 кварталу проводилась наступна робота:

- для дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» дане питання виносилось на розгляд на апаратні наради при начальнику управління;

- щомісячно до тематики внутрішніх технічних навчань державних службовців включалися питання вивчення та роз’яснення законодавства щодо запобігання корупції для підвищення рівня правової обізнаності працівників управління.

Триває  перевірка достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, стосовно керівників управління. У зв’язку зі змінами у структурі управління, на виконання вимог Закону України “Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №1025, управлінням були направлені запити на 33 державних службовців до відповідних органів, що проводять таку перевірку.

Також в управлінні дотримуються вимоги статті 9 Закону України «Про запобігання корупції» - в управлінні відсутній конфлікт інтересів. З метою його уникнення запроваджено прийом громадян у кімнаті прийому за принципом «єдиного вікна», спеціалістам відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій забороняється призначати пенсії близьким особам.

 

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости