Про виплату пенсій внутрішньо переміщеним особам

Починаючи з 01 липня 2016 року виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам буде здійснюватись виключно через відділення Публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" на підставі постанови КМУ від 14.03.2016 №167. Червень 2016 року - останній місяць, коли виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам здійснюється через поштові відділення зв’язку та інші банківські установи.

         До 25 червня 2016 року внутрішньо переміщеним особам, які обслуговувались в інших банківських установах та на поштових відділеннях, необхідно звернутися до територіального управління Пенсійного фонду України та надати заяву про відкриття особового рахунку для виплати пенсії через відділення "Ощадбанку" одночасно з Довідкою про взяття на облік, як внутрішньо переміщеної особи, оформленої у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів від 01.10.2014 № 509, тобто з відміткою Державної міграційної служби ( згідно до п.7-1 Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідка без проставлення на її зворотному боці відмітки Державної міграційної служби про реєстрацію місця проживання/перебування є недійсною).

       Для прийому заяв від маломобільних громадян з числа внутрішньо переміщених осіб (інвалідів 1, 2 груп, осіб, які потребують стороннього догляду або досягли 80-річного віку), за їх телефонним чи електронним повідомленням, можливий виїзд представників управління за вказаною адресою.

          З 17.05.2016 набрала чинності постанова правління Пенсійного фонду України від 08.04.2016 №7-1 «Про реалізацію постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2016 року № 167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі – постанови), якою передбачено видачу внутрішньо переміщеним особам платіжних карток, які одночасно є пенсійними посвідченнями.

             Строк дії таких карток встановлюється до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта в установах ПАТ "Державний ощадний банк України" перші 2 рази кожні шість місяців, у подальшому – кожні 12 місяців. Після завершення строку дії картки вона перевипускається за рахунок ПАТ "Державний ощадний банк України".

       Електронне пенсійне посвідчення використовується як платіжна картка до закінчення строку її дії, в тому числі у разі закінчення строку призначення пенсії.

     Виготовлення електронних пенсійних посвідчень здійснюється на підставі заяви внутрішньо переміщеної особи, поданої до територіального органу Пенсійного фонду України, та видається пенсіонеру особисто у вказаному ним у заяві відділенні банку.

       З 1 серпня 2016 року розпочнеться обмін існуючих платіжних карток на платіжні картки, які одночасно є пенсійним посвідченням. Обмін буде здійснюватись за особистим  зверненням клієнтів.

 

                                                                                     Управління Пенсійного фонду

                                                                                     України в м. Димитрові

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости