План додаткових заходів щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу на 2018 рік управлінням Пенсійного фонду України в м. Димитрові Донецької області

 1. Продовжити моніторинг дотримання вимог законодавчих та нормативних актів щодо організації проведення спеціальних перевірок стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища передбачені наказом Пенсійного фонду України від 16.11.2015 №185. (Щомісячно до 3 числа місяця, наступного за звітним).
 2. Продовжити моніторинг дотримання відповідальними особами управління «Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій», затвердженого Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 06 вересня 2016 року №19. (Щомісячно до 3 числа місяця, наступного за звітним).
 3. Продовжити індивідуальне письмове інформування працівників управління, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, про вимоги законодавчих та нормативних актів щодо термінів подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. (Протягом 2018 року).
 4. Провести навчальні та роз’яснювальні заходи щодо застосування антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу. Запровадити проведення періодичної оцінки рівня знань працівників управління положень відповідного законодавства. (Протягом 2018 року).

Новости

Новости RSS
 • news photo ОГОЛОШЕННЯ

  Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

 • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

  28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

 • news photo АНОНС МИРНОГРАД

  Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

 • Все новости