Електронне пенсійне посвідчення для внутрішньо переміщених осіб!

Уравління Пенсійного фонду України Донецької області неодноразово повідомляло про те, що виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам починаючи з 1 липня 2016 здійснюється виключно через рахунки та мережу установ «Державний Ощадний банк України». З 1 січня 2017 року до управління подано   2431 заяв на виготовлення ЕПП.

Для оформлення посвідчення треба особисто звернутись до управління Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання з оригіналом паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного номере (ІНН),довідкою внутрішньопереміщеної особи, фото (3х2,5).

Крім того, для внутрішньо переміщених пенсіонерів є можливість за допомогою електонного пенсійного посвідчення, яке містить цифровий підпис (ЕЦП) зареєструватись на Web-порталі Пенсійного фонду України (за посиланням http://portal.pfu.gov.ua) для дистанційного отримання електронних послуг.

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости