До уваги внутрішньо переміщених осіб!

     Управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові повідомляє, що з 01 липня 2016 року Державний Ощадний банк України є єдиною фінансовою установою для виплати пенсій, які призначені внутрішньо переміщеним особам.

      Всім внутрішньо переміщеним особам, які отримують пенсійні виплати в інших банках або на поштових відділеннях, до 01 липня 2016 року необхідно відкрити рахунки в Ощадбанку та надати реквізити до управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові для подальшого отримання пенсійних виплат.

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости