ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ

  Управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові Донецької області доводить до Вашого відома про неухильне виконання Закону України № 1043-VIII від 29.03.2016 «Про внесення зміни до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії».

  Довідки про заробітну плату, які надаються громадянами для призначення(перерахунку) пенсій необхідно підтверджувати первинними документами. У зв’язку з чим  необхідно дотримуватись вимог щодо збереження архівних документів, а випадках ліквідації, банкрутства, реорганізації підприємства порядку їх передачі до архівних установ.

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости