Для пенсіонерів, яким припинено виплату пенсії

       Управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові повідомляє, що пенсіонерам, у яких виплата пенсії припинена відповідно до п.4 ч.1 ст.49 Закону України “Про загальнообов’зкове державне пенсійне страхування” від 09.07.2003 № 1058- IV (далі – Закон України № 1058), а саме у разі неотримання призначеної пенсії протягом 6 місяців підряд, в т.ч. свідомого неотримання, потрібно з’явитися до управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові та подати заяву про поновлення виплати пенсії.

     Поновлення виплати Вашої пенсії буде здійснюватися згідно ст. 46 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Нараховані суми Вашої пенсії, на виплату яких Ви мали право, але не отримали своєчасно з власної вини, будуть виплачені за минулий час, але не більше ніж за три роки до дня звернення за отриманням пенсії. У цьому разі частина суми неотриманої пенсії, але не більш як за 12 місяців, виплачується одночасно, а решта суми виплачується щомісяця рівними частинами, що не перевищують місячного розміру пенсії.

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости