День творчості в управлінні “Україна – мій рідний край!”

    24 серпня 1991 року народилася молода держава, народилася Україна!

   На честь 25-річниці незалежності України в управлінні Пенсійного фонду України в м. Димитрові відбувся день творчості. Вдало була організована виставка на тему: “Україна – мій рідний край”, яка сприяла розвитку дітей співробітників, їх духовному світу. Діти працівників управління продемонстрували чудові малюнки олівцем і форбою, а спеціалісти - вироби з кольорового паперу та бісеру, а також вишитий рушник.

   Виставка не тільки радувала око всіх тих, хто працює в управлінні Пенсійного фонду,а й відвідувачів установи. А ще вселяла надію на краще -своєю барвистістю, позитивом і доброю дитячою енергетикою.

                    

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости