Про актуальні питання наповнення бюджету Пенсійного фонду

       Основним завданням, яке стоїть перед органами Пенсійного фонду, є забезпечення своєчасної та в повному обсязі виплати пенсій.

     Джерелом наповнення бюджету Пенсійного фонду є сплата внесків та обов’язкових платежів платниками до бюджету Пенсійного фонду, зокрема, надходження від відшкодування фактичних витрат Фонду на виплату та доставку пільгових пенсій.

       Сплата внесків і обов’язкових платежів до бюджету Пенсійного фонду України - це не просто обов’язок підприємств міста та інших суб’єктів підприємницької діяльності, а й відповідальність перед законом та пенсіонерами, для яких своєчасне отримання пенсії є життєво важливим питанням. Адже рівень життя найвразливішої категорії громадян нашої держави-пенсіонерів значною мірою залежить саме від наповнення бюджету Пенсійного фонду. Запорукою цього є своєчасна сплата внесків і обов’язкових платежів до бюджету Пенсійного фонду України .

    На жаль, не кожен платник добросовісно виконує свої обов’язки щодо сплати внесків та обов’язкових платежів, створюючи заборгованість перед бюджетом Пенсійного фонду.

Боржниками до бюджету Пенсійного фонду на сьогодні є економічно-активне підприємство ДП «Мирноградвугілля» з сумою боргу 306,4 млн.грн, яке є боржником з 2005 року та щомісячний приріст заборгованості якого становить 4,00 млн.грн., підприємства-банкрути (6 підприємств, а саме: ДВАТ ГМУ «Монтажник», ДП УЖКГ в/о Красноармійськвугілля, ПЖКГ, Донецьке вугільне паливо, ДП «Красноармійське АТП 11464», ДВАТ «Вуглебуд») з сумою боргу 23,5 млн.грн., підприємства, що перереєструвалися у м. Мирнограді з непідконтрольної Україні території, проте фактично за юридичною адресою не знаходяться та діяльність не ведуть (ВГРЗ 3, ВГРЗ 6 та ПАТ «ВТУ «Шахтарськвантажтранс»), з сумою боргу 14,6 млн.грн.

      Робота з боржниками – резерв для наповнення бюджету Пенсійного фонду. З боку управління Пенсійного фонду України в м. Мирнограді вживаються всі передбачені законодавством заходи для погашення заборгованості та захисту прав застрахованих осіб, а саме: інформуються органи прокуратури, органи місцевого самоврядування та соціальні партнери, налагоджена тісна співпраця з органами державної виконавчої служби, а також активно ведеться претензійно-позовна робота.

      За станом на 1 серпня 2017 року в органах Державної виконавчої служби знаходиться   295,4 млн. грн. заборгованості до бюджету Пенсійного фонду з метою примусового стягнення заборгованості.

      Управління Пенсійного фонду України в м. Мирнограді в черговий раз звертається до керівників підприємств з проханням своєчасно розраховуватися з Пенсійним фондом, щоб уникнути додаткових витрат на сплату виконавчого збору, арешту коштів і майна підприємства.

Новости

Новости RSS
  • news photo ОГОЛОШЕННЯ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 11.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • news photo Інформування різних категорій громадян під час виїзних прийомів в м. Мирнограді

    28 травня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Дробоног провела виїзний прийом громадян в агентському пункті м. Мирнограду.

  • news photo АНОНС МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 28.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости