Реєстраційна служба Димитровського міського управління юстиції

У 2010 році на підставі указу Президента України “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” від 09.12.2010 р. № 1085 для оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, усунення дублювання їх повноважень, забезпечення скорочення чисельності управлінського апарату та витрат на його утримання, підвищення ефективності державного управління створена Державна реєстраційна служба України. Згідно наказу Міністерства юстиції України від 02.02.2012 року № 198/5 “Про затвердження переліку реєстраційних служб територіальних органів юстиції” створені територіальні реєстраційні служби, в тому числі реєстраційна служба Димитровського міського управління юстиції.

За цей час громадяни могли гідно оцінити всі переваги існування таких служб. Так, можна відзначити, що створення служб значно полегшило життя пересічних громадян. Це сталося перш за все за рахунок того, що під одним дахом, так би мовити, сконцентровано функції, які раніше покладалися на різноманітні міністерства і відомства.

Реєстраційна служба діє у складі Димитровського міського управління юстиції, є його структурним підрозділом, що забезпечує реалізацію повноважень Державної реєстраційної служби. Реєстраційна служба підпорядкована реєстраційній службі Головного територіального управління юстиції у Донецькій області.

До складу реєстраційної служби входять:

сектор державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;

державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

головний спеціаліст з питань реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, громадських спілок, інших громадських формувань, статутів;

відділ державної реєстрації актів цивільного стану.

Основними завданнями реєстраційної служби є забезпечення реалізації державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану,

державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, громадських спілок, інших громадських формувань, статутів.

Нагадаємо, що реєстраційна служба розташована за адресою: м.Димитров, квартал 40, буд.5, прим.96 , тел. 6 30 28, 6 30 21.

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану, розташований за адресою: м.Димитров, вул. Ватутіна, буд.5, тел. 6 53 13.

 

 

 

 

                                                             

 

Протягом 11-14 вересня 2015 року Димитровським міським управлінням юстиції було здійснено ряд заходів щодо інформування населення про необхідність подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів), та відомостей про власника істотної участі засновника юридичної особи, або про відсутність такого кінцевого бенефіціарного власника (контролера) відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи».

 

 

 

 

Зокрема, спеціалістами реєстраційної служби Димитровського міського управління юстиції розповсюджено відповідні меседж-бокси серед мешканців міста Димитрова, у приміщенні  служби на стендах розміщено інформаційні листівки, брошури та роз’яснення щодо терміну та порядку подання бізнесом відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) компаній – реальних власників компаній.

 

 

Спеціалістами реєстраційної служби продовжено роз’яснювальну роботу серед населення міста Димитрова про необхідність подання відомостей  про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів), та відомостей про власника істотної участі засновника юридичної особи, або про відсутність такого кінцевого бенефіціарного власника (контролера) відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи».