Нові надходження - 2016

КНИЖКОВІ НОВИНКИ

        Кому з нас в дитинстві не читали казку «Курочка Ряба»,  хто з нас не знає казок О. С. Пушкіна,  Шарля Перро і багато, багато інших творів! Напевно, не знайдеться людини, яка негативно відповість на це питання. Це класика дитячої літератури. Проходять роки, і ті ж самі книги ми починаємо читати своїм дітям.

      Часи змінюються, людство не стоїть на місці, з'являються нові автори і твори. Цікаво, а що зараз читають сучасні діти? Дізнатися, які популярні нові книги з'явилися сьогодні, не складає труднощів.  Запрошуємо вас відвідати Центральну дитячу  бібліотеку та Бібліотеку сімейного читання (б/ф №1) Мирноградської ЦБС та переглянути  нові яскраві книжкові надходження.

        Сподіваємось, що ця інформація зацікавить як малечу, так і дорослих.

 

84(4УКР) 6   Андрусяк І.  Чупакабра  та інші  зайчики. Усе солодший сад. – К.: Фонтан казок, 2015. – 48 с. -  (Добрі вірші)  (ЦДБ)

Два цикли віршів увійшли до нової книжки відомого «здитинілого» поета Івана
Андрусяка. «Чупакабра та інші зайчики» – вірші розбишацькі, сповнені гумору тадобрих капостей. «Усе солодший сад» – поетичні прогулянки тата з донею, тож і вірші тут для обох – більше для доні, але трохи й для тата.  За всіх чупакабр у цій книжці відповідає сам Іван Андрусяк, за всіх зайчиків – молода львівська художниця Марта Кошулінська.

84(4УКР)6     Антонич Б-І  На другому березі. – Х.: Фоліо, 2013. – 283 с. (б/ф№1)      

 Скільки ж їх було — молодих і талановитих, поетів (Поетів!), яким би ще жити й творити, писати вірші на радість людям, але яких Бог забрав до себе рано, дуже рано. Отак і Богдан-Ігор Ан­тонич (1907—1936)... Дві цифри і рисочка між ними — це життя, сповнене надій і поезії, але ж таке коротке. Він багато не встиг, не написав того, що збирався написати, його ім'я після смерті було забуте на довгі роки. І все ж таки справжня Поезія, незважаючи на будь-які перепони, знайде шлях до читача. До книжки увійшли фрагменти із незакінченого роману «На другому березі», а також значна частина поетичного доробку Богдана-Ігоря Антонича.   

84(4УКР) 6   Белянська Л.   Чарівні скельця магніффера , або надзвичайні пригоди кота Фредді, папуги Корті та ведмедика Дзеріса. – Д.: ДП Донбасс, 2013. – 152 с.   (ЦДБ)

У країні Червоних Троянд і Срібної Діброви, якою править звіздар і романтик Аргулісімус Георг Третій, відбуваються надзвичайні події, у яких беруть активну участь кіт Фредді, папуга Корті та іграшковий ведмедик Дзеріс. Захоплюючі пригоди зачарують усіх читачів від 10 років і далі без обмеження.

 

63.3(4УКР)   Бєліков О.М.  Чарівні куточки України. – Х.: Книжковий клуб, 2014. – 2018 с.  (ЦДБ, бф №1)    

Пропоноване альбомне видання "Чарівні куточки України" — чудовий подарунок тим, хто хоче якомога більше дізнатися про Україну, визначні пам'ятки культури і мальовничі куточки природи, що стали символами та гордістю нашої країни.

Унікальні фотографії та інформативні тексти стануть у пригоді не лише українцям, а й гостям країни, які цікавляться історією й культурою нашої держави.

 

84(7АРГ)  Борхес Хорхе Луїс  Вибрані поезії. – Львів, Кальварія, 2013. – 160 с.

(б/ф№1)      

Хорхе Луїс Борхес (1899-1986) — прозаїк, поет і публіцист, легенда сучасного літературного світу, Національна гордість Аргентини та символ літератури ХХ століття. Його світ — багатобарвний і без мірний, де незбагненно поєдналися світогляд аргентинця й громадянина цілої планети — умістив героїв давньогрецьких міфів і скандинавських саг, філософів, полководців, царів, іспанських конкістадорів і ватажків змагань за незалежність Південної Америки. А ще безліч поетів і прозаїків різних часів і народів разом з їхніми персонажами. Всі в одному часовому вимірі — для Борхеса вони були сучасниками. Світ Борхеса наповнювали своїми голосами Вергілій, Шекспір, Верлен, Вітмен, Кіплінг, Спіноза... І з-поміж найулюбленіших — Гомер і Мілтон, його сліпі побратими.       

 

84(4УКР) 6   Винничук Ю.,  Лавров  К.    Історія одного поросятка. -  Х.: Фоліо, 2015. – 24 с.  (ЦДБ)

Це казка про неймовірно спритне Поросятко, яке розвалило королівський палац, перемогло лютих розбійників, а потім стало - подумати тільки! - капітаном піратського корабля! Ну як після цього французький король міг втриматися, щоб не запропонувати йому руку і серце своєї доньки? Тому нема нічого дивного,що цю казку вже полюбили діти у Франції, а в Україні було знято мультфільм. Пригоди Поросятка ілюстрував чудовий український художник Кость Лавро. І саме з його ілюстраціями ця казка була уже двічі видана в Парижі.

 

84(4УКР)6     Воронина Л. Таємне товариство Брехунів, або Пастка для Синьоморда. – К.: Знання, 2015. – 135 с.   (б/ф№1)  

 Що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизали б плечима й вирішили, що це дурний жарт. Та, виявляється, загроза цілком серйозна, адже синьоморди мають на нашій планеті своїх агентів, котрі вже підготували вторгнення космічних завойовників. І лише Клим Джура та його вірні друзі можуть врятувати людство від страшної катастрофи. Але для цього треба проникнути у підземний саркофаг, розгадати таємницю давніх єгипетських богів і оживити Сонячного Сфінкса.

Прочитавши фантастичну повість Лесі Ворониної “Таємне Товариство Брехунів”, ви дізнаєтесь, чи пощастить нашим героям знешкодити підступних прибульців, провівши небезпечну операцію

        

84(4УКР)6     Воронина Л. Таємне товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9. – К.: Знання, 2015. – 126 с.   (б/ф№1)    

Чи доводилось вам потрапляти у дивні й загадкові обставини? Ось ви біжите знайомою вулицею і раптом, провалившись крізь люк, опиняєтесь у секретному штабі Таємного Товариства Боягузів. Ваша рідна бабуся виявляється геніальною винахідницею, що створила часоліт, а Землю от-от мають захопити хижі космічні прибульці-синьоморди, які хочуть заразити людей вірусом страху. І порятунок людства залежить тільки від вас! Головне — зуміти здолати свій страх, і тоді най потужніша зброя перетвориться на порох, а підступні космічні завойовники стануть безпорадними. Адже кінець-кінцем ви здобудете універсальний "ЗАСІБ ВІД ПЕРЕЛЯКУ № 9".    

84(4ПОЛ)    Гутовська – Адамчик  М.  Дівчата із – за вулиці. -  Львів: Урбіно, 2015. – 240 с.  (ЦДБ, б/ф№1)

Малгожата Гутовська-Адамчик — одна з найпопулярніших сучасних польських письменниць, авторка численних романів: трилогії «Цукерня під Амуром», її продовження — дилогії «Місто світла», «Париж, мистецтво та кохання Прекрасної епохи», молодіжних книжок — «Блакитні нитки», «Добре, що ти є», «110 вулиць» та інші. Роман «Дівчата з 13-ї вулиці» став найкращою підлітковою книжкою 2008 року за версією польської секції IBBY.

 

84(4УКР) 6   Дронова К.  Сузіря казок та розповідей. – К.: Гамазин, 2014. – 64 с. (ЦДБ)

Десь там, у далекому та безкрайньому небі, де зірочки складають свої сузір'я - там народжується казка. Вона не має межі мріям і фантазіям, правді та щастю, справжній дружбі й щирим почуттям.

 

84(4УКР) 6   Євсеєнко С.  Азбука природи. – К.: Балтія – Друк, 2014. – 48 с. (ЦДБ, б/ф№1)

Якщо дитина маленька і ще не знає букв, то зможе насолодитися гарними малюнками, а вірші їй прочитають дорослі. А якщо добре знайома з алфавітом, тоді знайде на кожному розвороті книги букву, яка відсутня.

 

84(4УКР)6     Єсаулов О.Ю.  Game over! – Х.: ТОВ «Бібколектор», 2013. – 140 с. (б/ф№1)

Якщо ти хоча б раз грав у комп'ютерні ігри, то вже напевне мріяв стати таким, як комп'ютерний герой. От якби усе, що бачиш на екрані, відбувалось насправді! Аби можна було потрапити всередину гри і помірятися силами зі справжніми ворогами!  Ось і Петрик так думав, і раптом сталося диво — він потрапив всередину комп'ютера, ставши нездоланним заекранним воїном. Та от лихо — систему атакував вірус і тому боротися доводиться на два фронти. А головне правило — на переможеного чекає повний GAME OVER!

 

63.3(4УКР) 51   Історія України в особах: Козаччина. – К.: Україна, 2013. – 304 с. (б/ф№1)   

 Книга містить нариси про найвидатніших державних, громадських, церковних та культурних діячів України середини ХVІІ-ХVІІІ ст. У них через життєписи окремих людей відтворено героїчну боротьбу українського народу за своє соціальне й національне визволення, побудову незалежної Української держави, показано становлення української духовної культури в контексті європейських культур. Нариси розташовано в хронологічному порядку. Видання розраховане на широке коло читачі.   

 

84(4НОР)   Йорт В.  Йорген плюс Анна= Любов. – Львів: Вид-во Старого Лева, 2015. – 160 с. (ЦДБ, б/ф№1)

Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни перевертається догори дриґом, бо вона вперше в житті закохується. На її шляху стають численні суперниці, але Анна готова на все, щоб здобути прихильність Йорґена. Бо ж коли йдеться про кохання, усі засоби дозволені, хіба ні?

63.3(4УКР)  Капранові брати.  Мальована історія Незалежності України. – К.: Гамазин, 2013. – 80 с.  (ЦДБ)

Незалежність не впала з неба – державницька традиція живе на наших землях зі скіфських часів і фактично не переривалася до 1991-го. Короткий і зрозумілий виклад подій минулого разом із мальованими історіями дозволить читачам легко зорієнтуватися у такому складному питанні, як походження Української держави та боротьба за її встановлення, а пантеон героїв дасть приклад для наслідування.

Це – книжка для дорослих і дітей, для батьків, які хочуть, щоб їхні нащадки виросли українцями.  

 

84(4УКР) 6   Капранові брати.  Веселих свят. – К.: Гамазин, 2014. – 104 с.  (б/ф№1)

Ми маємо власних дітей та замислювали цю книжку як таку собі "батьківську" оповідь про свята. Але не тільки. На цих сторінках зібрано пісні, ігри, святкові страви, традиції, загадки, прикмети, рукомесло - те, що робить святкові дні особливими й пам'ятними.
Звісно, на ста сторінках неможливо описати безкінечний світ українських традицій. Ми сподіваємося, що видання слугуватиме путівником українськими святами, за допомогою якого дорослі разом із дітьми віднайдуть для себе багато цікавих та мудрих святкових розваг - окрім традиційного застілля.
А головне - пригадають, як святкували бабусі-дідусі, сусіди та односельці. І збережуть або й навіть відродять власні, особливі святкування. Ми говоримо своєю мовою, віримо у свою правду, святкуємо свої свята - саме тому українці залишаються самобутніми й унікальними на тлі більш "глобалізованих" націй. Тож святкуємо по-українськи, бо ми того варті!

 

84(4ВЕЛ)   Керрол Льюіс  Алісіни пригоди у дивокраї. Аліса у Задзеркаллі. – Тернопіль: Богдан, 2013 . – 432 с. (ЦДБ, б/ф№1)

Льюїс Керрол не без усмішки писав, що "Алісині пригоди у Дивокраї" розраховані на дітей віком від п’яти років до п’ятнадцяти, від п’ятнадцяти — до двадцяти п’яти, від двадцяти п’яти — до тридцяти п’яти і т. д. ... А для малят віком від "нуля до п’яти років" він спеціально скомпонував "Дитячу "Алісу"! Отож перекладачеві Керролового шедевру немає жодної потреби спрощувати його стилістику. Тим часом у нас узвичаїлася саме така практика. Пропонований переклад відзначається свіжістю "прочитання" першотвору, що дає змогу ознайомити читача з повнокровною, автентичною "Алісою".

 

84(4УКР)6     Кононенко О.А.  Барабашка та всі інші. Про духів добрих і не дуже. – К.: Либідь, 2013. – 128 с.   

Со страниц книги, которая воскрешает забытые страницы народной мифологии, возникает загадочный мир одушевленной природы. Сказочные сюжеты учат детей жить в гармонии с окружающей средой, уважать старших, ценить искренность человеческих отношений.

Для детей дошкольного и младшего школьного возраста.

  

63.3(4УКР)  Коляда І.А., Милько В.І.    Богдан Хмельницький. – К.: Укрвидавполіграфія, 2013. – 128 с. (б/ф№1)      

Богдан Хмельницький був не першим, хто розпочав боротьбу за свободу України. Але саме йому вдалося створити боєздатну армію, сформувати систему гетьманської влади і почати розбудовувати державу. Завдяки діяльності Хмельницького майже все українство, незважаючи на станові інтереси, виступило єдиною як ніколи силою в боротьбі за національне визволення. І хоча Великому Гетьманові не все вдалося зробити для збереження державності, його діяльність не тільки визначила долю самої України, а й відчутно вплинула на тогочасне європейське політичне життя.  

 

84(4УКР)     Лірник Сашко   Казки Лірника Сашка. – К.: Гамазин, 2014. – 72 с.

  (ЦДБ)

Не перевелись в Україні справжні козаки!   Скільки зла не роби, а добро все одно переможе! Тільки справжній козак знає, як обхитрити чорта і навчити його співати козацьких пісень!

 

63.5   Лукашенко Т.    Українські обереги своїми руками. – Х.: Віват, . – 224 с. – (Корисна книга)   (ЦДБ)

Наші прадіди-слов’яни здавна виготовляли обереги, бо добре знали про їхню дивовижну магічну силу. Нерідко за обереги правили символічні тварини, такі як їжак, зозуля, ведмідь, а також рослини на кшталт звіробою та папороті. Із плином часу нічого не змінилося – ми, як і раніше, шукаємо захисту у надприродних сил, хіба що форма оберегів трохи зазнала змін. Які обереги сьогодні є незамінними в побуті сучасного українця? Як зробити власноруч оберіг для себе та близьких? Чи справді вишиванка є не просто елементом одягу, але й сильним засобом захисту від негативного впливу? Відповіді ви знайдете на сторінках цієї книжки, що стане вашим власним оберегом на шляху до щастя, гармонії й родинного затишку.

 

84(4УКР)6     Малик В.К  Чумацький шлях: Роман, оповідання. – Х.: Бібколектор, 2013. – 315 с. (б/ф№1)

Володимир малик (1921 - 1998) - відомий український письменник, що зажив слави як автор історико-пригодницьких романів. У романі В.Малик відтворив цікаве й своєрідне явище в історії українського народу - чумацтво. Головний герой твору Івась Бондар залишає в лубнах кохану дівчину Катрю і разом зі своїм хазяїном Хуржиком та чумацькою валкою їде в Крим по сіль. Ніколи не гадалося йому, через які незвичайні, смертельно небезпечні пригоди доведеться пройти. Тут і зустріч з Потьомкіним та Катериною ІІ, і татарський полон, і втеча з нього, вступ до війська чорноморських козаків й участь у складі цього війська у війні 1786-1791 рр.  проти Туреччини...

 

84(4УКР)6     Орлова О.  Подорож до країни Мурвіль. – К.: Гамазин, 2013. – 2014 с. (ЦДБ)

Чарівна країна котячої втіхи, де течуть молочно-кисельні ріки, вулиці прикрашають карамельні будиночки, а на луках, поруч з дивовижними, ніким не баченими квітами кицьколілій і кошенятовими трояндами зеленіє котяча м’ята. Це все – Мурвіль! Саме туди і вирушить у далеку подорож лицар Котячої слави Кексик Сірий зі своїм провідником Зефіром Білосніжним. На шляху мандрівникам зустрінеться безліч цікавих місць, вони подружаться з різними мешканцями казкового світу, втраплять у цікаві пригоди, навчаться лазити по деревах, добувати вогонь, виживати в різних погодних умовах, літати, плавати. А головне – врятують увесь край котячої втіхи від занепаду та злих чарів!
Допомогти лицарю і його провідникові можеш тільки ти! Приєднуйся!

 

84(4УКР)6   Палинський В.  Бібліотекар. – Львів: Апріорі, 2013. – 244 с.

Нова книжка прози відомого українського письменника Віктора Палинського - це ще одна нагода для шанувальників вишуканої літератури отримати справжню насолоду від читання, поринувши у світ невичерпної уяви та даровитого хисту. Його герої екстравагантні та несподівані, а їхні світи - можливості магічних перевтілень, містичних пошукувань. Звернімося до „Бібліотекаря"! 

      

84(4УКР)6     Рутківський В.  Сині води. – Тернопіль: Богдан, 2015. – 440 с.- (Б-' світов л-ри для дітей) (ЦДБ)  

   Рік 1361. Волею долі князь Дмитро Боброк опиняється в центрі подій, що зрештою, призводить до битви над річкою Сині Води — однієї з найбільших битв у історії середньовічної Європи. Вистояти у смертельній боротьбі йому допомагають троє відчайдушних друзів. Разом з героями роману українського прозаїка Володимира Рутківського «Сині Води» читач не лише зазнає безлічі захопливих пригод, а й дізнається, хто врятував великого князя литовського та руського Ольгерда від стріли найманого вбивці, познайомиться з властителем Золотої Орди ханом Мамаєм, побуває в Києві — одній з найвеличніших столиць Європи А головне — переконається в тому, що потяг до свободи долає будь-які перепони.

   

84(4УКР)6     Рутківський В.  Ганнуся. Угості до лісовика. – Львів: Вид-во Старого Лева, 2015. – 230 с. ЦДБ, б/ф№1)

Ця повість є продовженням повісті «Ганнуся». Третій «А» подорослішав на рік, про те від того життя його не стало нуднішим. Ще б пак – хіба можна всидіти в наметі посеред лісу, коли невідомі злочинці попереджають, щоб ви поводилися тихо і нікуди не висовували свого цікавого носа? Хіба можна відмовитися від знайомства з русалкою Ган чи отримати подарунок від зайця? А ще – відчути вірне плече друга, переконати у своїй правоті невіруючого Хому Назаровича і, звісно, закохатися по самісінькі вуха у прекрасну однокласницю?

 

84(4УКР)6     Росіцький Р.  Киця – мандрівниця зі старого двору. – К.: АВІАЗ, 20154. – 48 с. (ЦДБ)

Героїня цієї книжки Кицька Настя – істота страшенно непосидюча. Одного погожого дня задивилася вона на пролітаючі літаки і так їй захотілося в мандри, що спасу нема. Зі всіма у дворі перезнайомилася, а скільки незнайомців десь по світу бродить  – не злічити. Отак, недовго думаючи, зібралася вона у мандри і пішла собі. А що її чекає там, за межами Старого Двору, ви і дізнаєтеся, прочитавши цю книжку.

 

84(4УКР) 6   Суворова Л.В. Незвичайні пригоди звичайних дітей / Л.В. Суворова. – К.: Антрамент, . -  с. (ЦДБ)

«Звичайнісінькі хлопчики та дівчатка випадково опинились у чарівних місцях із важливим завданням: допомогти казковим героям здолати злодіїв, розгадати таємниці та віднайти скарби. Хочеш стати учасником цих подій? Збірка казок допоможе тобі приєднатися до захоплюючих мандрів і дивовижних пригод» (С.2).
У книзі шість тематичних розділів: «Чарівні перетворення», «Дивовижні речі», «Зимові пригоди», «Надійні друзі», «Зелені обійми», «Казкові помічники».
Загалом – півсотні казок.

 

84(4УКР)6     Ференцева Ю.  Рахівничка для малят. – К.: Балтія – Друк, 2014. – 32 с (ЦДБ, б/ф№1)  

  Разом з цією книгою ви та ваш малюк матимете змогу не лише читати віршики, а й проведете перші заняття з вивчення цифр. У цьому вам допоможуть яскраві ілюстрації та милі віршики, які перетворять процес читання на справжнє свято.

 

84(4УКР) 6   Шаповалов С.  Лісовий урок : Вірші. – К.: АВІАЗ,  2015. - С. (ЦДБ)

«Лісовий урок» – це цікаві вірші і загадки Станіслава Шаповалова про дітей і про тварин. Вони вчать добру, працьовитості, виховують почуття любові та поваги. А казкові сюжети, доповнені  яскравими ілюстраціями художниці Катерини Іванової, відкривають двері в світ рідної природи. 

    Для читачів дошкільного і молодшого шкільного віку.

 

84(4ПОЛ) Ягелло Й.  Шоколад із Чілі. – Львів,  Урбіно, 2015. – 288 с. (ЦДБ, б/ф№1)           

Вам доводилося куштувати шоколад із чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до омріяного ліцею. Вона відшукала давно втрачену сестру й нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Здається, перед нею чудове майбутнє. Проте не все так рожево. На навчання Лінці доведеться заробляти, мама не в стані сплатити за дорогий приватний ліцей, стосунки із сестрою теж не завжди ідеальні. Крім того, коханий їде навчатися до Лондона, а це означає кількамісячну розлуку. Лінка живе в очікування Різдва, бо тоді Адріан має приїхати до Польщі. Проте на неї чекає неприємний сюрприз. Що ж, може, кохання не завжди мусить бути солодким, як молочний шоколад? Може, воно нагадує шоколад із чилі?
Продовження історії Лінки із «Кави з кардамоном».

     

84(4ПОЛ) Ягелло Й.  Кава із кардамоном. – Львів,  Урбіно, 2015. – 240 с. (ЦДБ, б/ф№1)         

 Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки раптом змінюється. Її мама дедалі більше втомлюється й дратується, вітчим чимраз довше затримується на роботі, Лінці доводиться зайтися молодшим братиком, хоча не за горами випускні іспити, і їй слід би більше приділяти увагу навчанню…   За пригодами Лінки читачі стежать, затамувавши подих. Та відірвавшись від чудової книжки, чому б не спробувати зварити й собі каву з кардамоном ;-)

 

 

 

На початку створення світу, в якому ми живемо, було Слово. І Слово це створило світ. Так оповідає одна дуже мудра книга, яка найбільше шанується на світлі мільйонами людей ось вже не одне тисячоліття. Біблія, божественне писання, створене для просвітлення людства, розкриває нам шлях пізнання самих себе. Крупиці знання розсіяні на сторінках овіяних істинно світлим натхненням книг розширюють горизонти нашого світорозуміння, вводять нас в область понять, які визначають головне, чим живе людина - віра, сенс буття, божественне одкровення і таємниця світобудови. Варто тільки частіше звертатися до цих книг, що дарує світло і радість осмисленої віри.

Центральна міська бібліотека пропонує читачам  нові надходження релігіозної літератури, яка була подарована Християнською громадою «Церква без стін» (пастор І. М. Тунік)  та  Центральною Церквою «ЕХБ» .

86. 37    Библия. Книги священного Писания Ветхого и Нового Заветов: Канонические (Текст). – Свет на Востоке, 2015. – 1129 с.

Би́блия (от греч. βιβλία — книги) — собрание древних текстов, созданных на Ближнем Востоке на протяжении 15 веков (XIII в. до н. э. — II в. н. э.), канонизированное в иудаизме и христианстве в качестве Священного Писания.Библия состоит из двух частей: Ветхий Завет и Новый Завет.Первая по времени создания часть Библии называется у евреев Танах, у христиан она получила название Ветхий завет. Эта часть Библии представляет собой собрание книг, написанных до нашей эры, отобранных как священные из прочей литературы древнееврейскими учёными-богословами и при этом сохранившихся до наших дней на древнееврейском языке. Таких книг 39. Эта часть Библии является обшей Священной Книгой для иудаизма и христианства.Вторая часть — Новый завет, — собрание из 27 христианских книг (включающее 4 Евангелия, послания Апостолов и книгу Откровение), написанных в I в. н. э. и дошедших до нас на древнегреческом языке. Это часть Библии наиболее важна для христианства.  Слово «Библия» в самих священных книгах не встречается, и впервые было использовано применительно к собранию священных книг на востоке в IV веке Иоанном Златоустом и Епифанием Кипрским. Библия полностью или частично переведена на 2377 языков народов мира, полностью издана на 422 языках.

86.37      Дитяча Біблія (Текст). – Х.: ПП Юнісофт, 2015. – 542 с.

Біблія для дітей — це збірка ілюстрованих дитячих оповідань, які передусім орієнтовані на молоде покоління, яке тільки починає знайомитися з життям у всіх його проявах. Саме Біблія покликана донести до Ваших дітей усі найважливіші настанови та виховати справжніх християн на прикладі історій зі Старого та Нового Заповітів Святого Писання. Необхідно змалечку навчати дітей читати та шанувати Слово Господнє, а також вчити десять заповідей, які Бог дав ще Мойсею, які є основою щасливого життя на землі. Дітям, звісно, потрібно знати, хто такий Ісус Христос, за що Він помер, а також те, якій мудрості Він нас навчав. Читайте на здоров'я!

86. 37  Жибрик А.   Бог, возвращающий радость. История Исава и Иакова (Текст) / А. Жибрик. – (Смоленск: Жизнь, 2012. – 196 с. - (Национальные евангельские авторы)

     Может ли быть для тебя Библия чем-то большим, чем просто сборником рассказов? Можно ли в зеркале её повествования увидеть себя и понять? Каким образом связаны судьбы Исава и Иакова с нашими?

Не бойтесь задаваться такими вопросами. Перечитайте книгу о Книге с вызовом. Хорошие книги вызовов не боятся. В который раз Библия открывается как книга не только о Богопознании, но и о самопознании. На сей раз благодаря Александру Жибрику.

Книга называется "Бог, возвращающий радость. История Исава и Иакова", поскольку главная идея автора - показать, что Бог - это Отец, который терпеливо ждет каждого из нас. Каждый человек может стать тем, кто, как Исав, из гордости или обиды откажется от предлагаемой ему радости Неба. А может - как Иаков - уйти в поисках собственной человеческой радости. Но Бог есть Тот, Кто способен сделать каждого из нас Израилем, возвращая радость Неба и предлагая место за столом на устроенном в нашу честь пире.

 

86. 37 Ісус на сторінках Біблії (Текст) / Саллі ЛЛойд – Джонс. – Чернигів: in Lumine Media, 2015. – 352 с.

У книжці "Ісус на сторінках Біблії" викладено дивовижну Історію, на тлі якої розгортається решта біблійних оповідань. Щоб збагнути її належно, потрібна вся Біблія. В центрі цієї Історії- Немовля, від Якого залежить доля всього людства. Кожна розповідь - від Ноя до Мойсея і царя Давида - промовляє Його ім′я. Книга допомагає дітям усвідомити, що Ісус, немов центральна частинка пазлу, без якої неможливо побачити всю картину.

СалліЛлойд-Джонс - відома у світі дитяча письменниця з США, авторка багатьох дитячих книжок з малюнками та трьох найпопулярніших у США Біблій для дітей.

Переклад адаптовано для українських читачів, збережено оригінальне художнє оформлення. Книга допомагає дітям усвідомити, що Ісус перебуває у центрі Божого величного задуму про спасіння, так само як у центрі Їхнього життя.

Книга призначена для дітей молодшого і середнього шкільного віку, але так само сподобається дошкільнятам і їхнім батькам.

86.37        Колсон Ч., Фиккет Г.     Вера (Текст) / Ч. Колсон, Г. Фиккет.  – К.: Нард, 2011. – 324 с.

Книга отсылает читателя к корням христианской веры, чтобы дать ответ на три фундаментальных вопроса: во что верят христиане? почему они верят в это? и почему это действительно важно?

Автор рисует глобальную картину того, как на протяжении двух тысячелетий истории человечества христианская вера была наибольшей двигательной силой в формировании западной цивилизации. Расцвет веры принес странам Старого и Нового Света доминирующую роль на планете, а ее сегодняшний кризис приводит к страшным последствиям распада культуры, столкновения цивилизаций и других проблем современности.

Книга касается главных догматов (утверждений), которые разделяют христиане всех конфессий, и на многих свидетельствах и жизненных примерах — начиная с античной истории до настоящего времени — убедительно показывает, почему верующим следует крепко держаться ортодоксального христианства — веры, раз и навсегда преданной святым.

 

86.37          Кузьменко В.     Знайти світло темряви в ночі (Текст) / В. Кузьменко. – Рівне : ХМ «Живе слово»,  2015. – 256 с.

Книги "Найти свет в темноте ночи" и "Знайти світло в темряві ночі" авторства Виктора Кузьменко были выпущены Ассоциацией "Духовное возрождение" для распространения среди детей вместе с подарками "Подари надежду".

22 тысячи мальчиков и девочек смогут прочесть Божью историю в новом, необычайно интересном изложении, сочетающем библейскую историю, литературных и исторических героев, исторические сведения.

86. 37 Макдауэлл Дж., Стюарт Д.       Обманщики (Текст) / Дж. Макдауэлл,  Д. Стюарт. – М.: протестант, 1995. – 224 с.

Краткий справочник о религиозных культах сектантского толка.

 

 

86. 37 Ольховский А.С.   Путь, истина и жизнь: Сб. избранных произведений и апологетических выступлений (Текст) / А.С. Ольховский. – Ирпень: Духовное возрождение, 2010. – 392 с. – (Национальные евангельские авторы)

Сборник избранных проповедей и апологетических выступлений.

Как христианин, автор не ограничивается своей научной работой, но проповедует в евангельских церквах разных городов и стран на темы применения Библии и заветов Иисуса Христа в современной жизни. И также выступает на разных христианско-апологетических конференциях Украины, России и Италии с докладами на злободневные темы для современного христианства. Часть из них отражена в этой книге.

 

86.37        Пайпер Дж.     Чему радуется Бог? – М.:  Триада, 2005. – 432 с.

Эта удивительная книга заставляет задуматься о чувствах Бога. Такой неожиданный поворот делает столь полноценно-богословскую книгу увлекательным, исполненным поэзии повествованием о Божьем характере.

 86.37 Пайпер  Дж.  Зло торжествует и проигрывает (Текст) / Дж. Пайпер. – К.: Ефетов А.В., 2014. – 168 с.

Бог вынуждает зло к самоубийству… Даже самые вопиющие грехи в людской истории Бог неизменно обращает на добро, заставляя их служить вселенской славе Иисуса Христа.

Эта книга о том, как Бог использует зло в достижении победы над злом; как Библия неоспоримо показывает нам, что грех, болезни и страдания никогда не оставались в стороне от благого владычества безгранично мудрого Бога, но всегда являлись частью Его совершенного плана и благой воли. Приоткрывая Божью логику устройства нашего мира и роли зла в нем, она дает ясное представление о Боге, Который не подведет нас даже в худшие из времен, и позволяет видеть и прославлять Его посреди испытаний и скорби.

 

86.37 Рогозин  П.И.  Существует ли загробная жизнь? (Текст) / П. И. Рогозин. – Луцк: РО МКФ «Христианская жизнь», 2007. – 160 с.

Бытие Бога, бессмертие души, загробная жизнь всегда были приемлемыми, желанными и реальными для всякого духовно прозревшего человека.  Ученые-материалисты объясняют появление религии страхом наших предков перед угрозой гибели от зверей, голода, болезней и стихийных бедствий. В силу неспособности объяснить происходящие явления природы они вынуждены были, мол, выдумывать сверхъестественные причины ... Но спросим ученых: почему же сегодня, в атомном веке, когда наука и техника так далеко шагнули вперед и дали исчерпывающие объяснение всем явлениям природы, люди продолжают верить в Бога и загробную жизнь? Не находя на этот вопрос надлежащего ответа, они обвиняют в этом религиозных мракобесов  и других ярых врагов науки и прогресса ...

 86.37  Шульга А.    Церковь прошлого и настоящего (Текст) / А. Шульга. – К.: Книгоноша, 2014. – 165 с. - (Национальные евангельские авторы)

В сборнике представлена серия богословских, аналитических и исторических статей, посвященных прошлому и современным проблемам христианской церкви. Автор анализирует этические проблемы современного общества и церкви и обращается к наиболее интересным моментам в Писании и Истории Церкви.

 

 

 

 

 

Новости

Новости RSS