Центральна міська бібліотека

Центральна  міська бібліотека

 У місті Димитрові поступово відстроювали нові житлові будинки, відкривались гуртожитки,  адже в місті велось будівництво  шахти «Красноармейская-Капитальная» ( з 2010 року – шахта «Стаханова»). На будівництво приїздило дуже багато людей з різних куточків нашої країни. Виявилась потреба у відкритті нових бібліотек.

     У  вересні 1968 року  згідно рішення  Красноармійського міськвиконкому у приміщенні гуртожитку шахтобудівного управління №2 була відкрита бібліотека для дорослих на кварталі 34 (зараз мікрорайон «Західний»). Після централізації 1976 року  бібліотека мала  назву  бібліотека-філіал №7 Красноармійської ЦБС. З 1991 року після від’єднання  міста Димитрова 2 бібліотеки обслуговували доросле населення, 4 – дитяче. Центральною міською бібліотекою стала бібліотека-філія №7. Директором Димитровської ЦБС з 1991 року була Швець Людмила Петрівна, а з  2011 року -  Гармаш Людмила Борисівна.

     Центральна бібліотека сьогодні – це і методичний центр, і книгозбірня, і виставковий зал, де організовуються виставки - вернісажі  творчих робіт місцевих майстринь, членів клубу шанувальників української мови та літератури, і літературна вітальня, де проводяться презентації книг димитровських письменників.

     Штат бібліотечних працівників – 7  чоловік. Загальна площа 380 кв.м.

 

 

 

Новости

Новости RSS