Реалізовані проекти ГО «АМЕР г.Димитрова»

Короткий опис проектів ГО «АМЕР г.Димитрова»

 Вже декілька років стартує акція «Чисте місто», яка змінила місто докорінно, відновлено вуличне освітлення, зроблений ремонт арок в багатоповерхових будинках, ведеться робота по заміні домових інженерних систем тепло, водопостачання та водовідведення, ремонтують дороги, прокладають нові тротуари з плитки, відкривають нові амбулаторії згідно медичної реформи, зроблений капітальний ремонт для бібліотеки та багато іншого. Неодноразово відбувались всеукраїнські семінари, на яких ділились з своїм досвідом міська влада та громада. В місті почала свою роботу перша в Україні «Школа самоорганізації населення міста Димитрова». Проведення школи стало можливим завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програми «Громадянське суспільство та належне управління». Звичайно, далеко ще не всі проблеми вирішені, але є впевненість, що з часом їх буде набагато менше. Бо влада і громада Димитрова і надалі планує спільно працювати заради збереження свого міста для майбутніх поколінь.

 

У рамках програми «Бібліоміст» на продовження ініціативи «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» у співпраці із владою, громадською організацією «Агенція місцевого економічного розвитку м.Димитров» та Димитровською Централізованою бібліотечною системою з лютого по червень 2015 року був реалізований Проект «Створення інноваційного підходу до взаємодії між владою та громадою міста шляхом впровадження інформаційно - комунікаційної платформи е-послуг». Результат проекту – створення «Муніципального порталу міста Димитрова dimitrov.com.ua», який надає громаді міста у будь - який час  вирішити всі свої  проблеми, не виходячи, навіть, з дому.

 

Крим SOS проект «Исцеление души», організація екскурсій ВПО та місцевих мешканців до Свято горської лаври.

 

ПРООН «Соціальний Центр ВПО м. Димитров» в рамках програми «Сильніші разом» спрямований на об’єднання зусиль благодійних фондів та соціальних служб міської ради на надання консультативної, соціальної та гуманітарної допомоги ВПО міста.

 

Help Peg проведення на базі ГОРОО тренінгів, семінарів, анімаційних та інших реабілітаційних заходів для дітей ВПО міста.