Проект Методика картування громад

Місто Мирноград увійшло в число 12-ти міст-переможців всеукраїнського проекту "Методика картування громад", завдяки зусиллям активістів ГО Агенції місцевого економічного розвитку (АМЕР) та Координаційного комітету органів самоорганізації населення (ККСН) м. Мирноград.

 

Проект "Методика картуваннгя громад" передбачає виявлення сильних, слабких і проблемних точок міста. А також створення матеріалу, в якому місцева громада зможе зрозуміти, куди необхідно докладати зусилля для відновлення культурного, економічного та інтелектуального потенціалу міста.Основна суть проекту - виявлення реальних проблем місцевої громади та пошук шляхів їх вирішення.

 

Этапи проекту

Першим етапом є проходження спеціального навчання представників нашого міста для подальшої реалізації проекту.

 

Другим етапом є реалізація проекту, в якій активісти АМЕР і ККСН м. Мірноград протягом 9-ти місяців збиратимуть активну громаду на місцевій бібліотеці, разом обговорювати позитивні та негативні сторони міста, а також переносити результати обговорень в інтернет простір - Google-карти, на якій громада буде наносити конкретні точки позитивних або негативних сторін міста.

 

Третім і остаточним етапом проекту є створення та поширення друкованого матеріалу серед громади, з метою їх інформування та активізації.

 

 

Подальшим розвитком проекту буде самостійне вирішення проблем, які були визначені в момент реалізації проекту, та у подальшому пошук додаткової допомоги з боку фондів, місцевої влади та бізнесу, з метою створення нового міста загальними зусиллями всієї громади.

 

Проект і його організатори хочуть нам показати, що перед тим як вирішити проблему, потрібно її визначити.

 

Проект "Містки громадської активності", финансируемого Европейским Союзом и внедряется Украинской библиотечной ассоциацией в партнерстве с ОО «Центр культурного менеджмента» (Львов), Благотворительным фондом «Помагаємо» (Днепр) и Фондом развития информационного общества (Варшава) в 2016-2018 гг.