Увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

         20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.
      У бібліотеках Мирноградської ЦБС (17.02.2017р.) були проведені заходи, присвячені вшануванню подвигу та увічненню пам'яті Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії .
      У Центральній міській бібліотеці відбулась година – реквієм» « Вони співали «Ще не вмерла....» і вмирали» , на якій ведуча Притчак В.В. разом з учнями 8-Б класу ЗОШ №9 (кл. керівник Шалимова О.В.) відновила хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадала Героїв Небесної Сотні, молодих людей, які поклали власне життя за демократичні зміни в нашій рідній Україні. Усі присутні намагались оцінити та усвідомити історичні події новітньої історії нашої держави. Під час заходу лунали патріотичні вірші, пісні, відеокліпи: «Небесна сотня» («А знаєшь, так хочется жить»), «Ангели майдану» Павло Дворський, «Мамо, не плач», «Пускай закончится боль» В.Мунтян. Була представлена книжкова виставка «Пропустить через серце»».
Пам’ять жертв Майдану було вшановано хвилиною мовчання, а на честь Героїв Небесної Сотні було запалено свічку пам’яті.

     Центральна дитяча бібліотека у загальноосвітній школі № 6 з учнями 5-А класу (кл. керівник Селюкова Н. О.) провела день пам’яті і смутку «Небесна Сотня у наших серцях». Ведуча заходу Серебрякова М.А. допомогла дітям дізнатися про історію трагічних подій та зазначила, що Герої Небесної Сотні повстали проти насилля та несправедливості. Кожен здійснив особистий подвиг - віддав найцінніше - своє життя заради нової України.
Діти прочитали патріотичні вірші, присвячені подіям того часу, про долі Героїв, які в мирний час віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську державу.
Часом пізніше до бібліотеки завітали відвідувачі клубу «Барвінок» аби переглянути відео фільм «Янголи з двома Батьківщинами». Дітям розповіли передісторію Майдану. Присутні поділилися своїми особистими враженнями про події, які відбувалися на Майдані та хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв. На заході була представлена книжкова викладка «Були ми там, куди нас кликав час».
«Небесна Сотня» своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS