Сімейні читання та віртуальний світ для кожного в бібліотеці-філії № 1

       Гарний читач починається з родини. Сімейне читання – своєрідна давня традиція, форма спілкування, в якій беруть участь як мінімум троє: дитина, батьки і автор книги. Не дивлячись на спекотну погоду

8 липня Мирноградська бібліотека – філія №1 Відділу культури з самого ранку відкрила свої двері для зустрічі Мирноградських родин. У стінах бібліотеки зібрались читаючі родини – активні маленькі читачі та їх матусі, для яких читання є необхідним у їхньому житті, а книги їх постійними супутниками (у житті, навчанні, роботі). Увесь день в бібліотеці лунали пісні «Молитва за сім’ю», «Родина», «Про маму і рушник» та інш. З дітьми та матусями проводилися пізнавальні конкурси «Відгадай загадку», «Продовж прислів’я», «Улюблена пісня родини». Під час подорожі надзвичайним світом книжкових пригод, діти згадували свої улюблені книжки, які їм читали мами та бабусі, розповідали про улюблених літературних героїв. Бібліотекар провела з батьками бесіду «Книга в житті сім’ї» і зробила бібліографічний огляд книг, які варто прочитати всією родиною. Кожен по черзі висловив свою думку для чого потрібно читати книжки, а бібліотекарка Галина Вацура закликала усіх присутніх берегти і цінувати книги, здобувати з них знання, любити свою землю, вивчати рідну мову, жити у злагоді та мирі та не забувати відвідувати під час літніх канікул бібліотеку. Яскравим прикладом сімейного читання є родини Калашникових, Кургузових, Данилових, Піманових, Соколових. Перейняла любов до читання від своєї матусі юна читачка Павлишина Поліна.

       Інтернет поступово стає вагомим джерелом пошуку інформації. Тож нагальним є завдання формування інформаційної культури читачів.

9 липня для юних користувачів бібліотеки-філії № 1 ЦБС Відділу культури Мирноградської міської ради проведено інформаційну годину «Віртуальний світ – для тебе». У цей день завідуюча бібліотекою Наталія Боброва допомогла юним користувачам зорієнтуватися у світі інформації, підказала дітям корисний інтернет-контент: цікаві сайти, електронні енциклопедії, онлайнові версії дитячих журналів, віртуальні хобі-клуби. Адже це так важливо – пояснити, що світ Інтернету не обмежується онлайн іграми і соціальним сервісом „ВКонтакте” – найпопулярнішим ресурсом, в якому „живуть” сучасні діти. У віртуальному світі можна знайти нову цікаву дитячу книгу та познайомитись з її автором.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS