Презентація книги "Полюби свою Родину" Олексія Бурковського

     03 березня 2016 року в бібліотеці сімейного читання Відділу культури відбулась презентація книги Олексія Бурковського "Полюби свою Родину".

   Серед глобальних проблем людства одне з основних місць за своєю значимістю у розвитку цивілізації займають екологічні. На жаль, більшість населення планети не переймається ними, не замислюються, щодо знищуючи флору і фауну, забруднюючи воду, повітря, ґрунти, ми позбавляємо себе життєво необхідних умов існування, тобто знищуємо нашу Землю, а цим – і себе.

      Книга «Полюби свою Родину» автор Олексій Бурковський, презентація якої пройшла на початку березня в приміщенні бібліотеки – філії №1 Димитровської ЦБС являється своєрідним дороговказом для кожної людини, книга – порада, як кожен з нас може знизити рівень негативного впливу своєї повсякденної діяльності на навколишнє середовище.

  Олексій Бурковський - еколог, член громадської організації «Всеукраїнська екологічна ліга», автор багатьох наукових статей, перекладач англійської мови в сфері IPM та аграрних технологій. На початку презентації Олексій Бурковський висвітлив зміст та значення даного видання, зосередив увагу на флору, фауну, окремі островки  дикої природи на околицях рідного селища Новоекономічне, що на Донеччині; проблеми збереження природи; загострює увагу на основних факторах руйнування глобальної природньої екосистеми. Визначним для історії Землі, є поява людини і її господарська діяльність, що стало причиною змін умов довкілля, порушення екологічної рівноваги в природі. Загальновизнаним є принцип споживацького існування людини. Головна екологічна небезпека, що чатує на людство – це збіднення генетичного фонду рослин і тварин. Гонитва за максимальними врожаями, порушення правил агротехніки, застосування важких с/г машин, використання гербіцидів збіднюють і виснажують ґрунти. Відомо, що величезної шкоди завдає всій природі хімізація сільського господарства. У своїй книзі автор наводить багато проблем збереження природи, а це сільське та лісове господарство, промислове освоєння, загибель малих річок, тверді побутові відходи, охота та браконьєрство, пали, висловлює своє ставлення до перспектив та рішення цих проблем. Майже всі присутні (50 чол.) задавали численні питання автору книги Олексію Бурковському. Запитання стосувалися стану популяції різних видів тварин, які занесені в Червону книгу України; перспективи і рішення екологічних проблем на території Донецької області та України в цілому та інші. Презентацію книги «Полюби свою Родину» відвідали люди, не байдужі до збереження довкілля, а це - краєзнавці, вчителі – спеціалісти даного профілю, учні шкіл міста Димитрова, члени літературної вітальні «Вдохновение», члени творчого об’єднання «Суцвіття» (місто Красноармійськ), учасники Українського Патріотичного Руху Донбасу, шкільні бібліотекарки та читачі бібліотеки. Примірники презентованої книги «Полюби свою Родину» знаходяться у Центральній міській бібліотеці та бібліотеці – філії №1 Димитровської ЦБС Відділу культури.

Запрошуємо до ознайомлення.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS