День захисника України 2017

      Щороку 14 жовтня, на Святу Покрову в Україні відзначається День українського козацтва. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. А починаючи з 2015 року цей день особливо святковий, адже на державному рівні вирішено відзначати День захисника України.

       З нагоди цих свят у бібліотеках ЦБС Відділу культури Мирноградської міської ради пройшли патріотичні заходи:

      У бібліотеці – філії № 1 13 жовтня 2017 року пройшла надзвичайно патріотична та глибока за емоційним наповненням зустріч з воїнами 66 відділення мобільного госпіталю міста Покровська, що називалася «Єдина й мирна Україна – іншого шляху у нас нема». На захід були запрошені інспектор Мирноградського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області Рибкіна Г., психолог Мирноградського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області Гелих Л. М. разом зі своїми вихованцями, учнівська молодь ЗОШ №10, батьки.

     Молитвою за Україну звернувся до всіх присутніх Настоятель Петропавлівського Храму Отець Іван Василенко, він ще й військовий капелан. Ведучою зустрічі була учасниця Українського Патріотичного Руху Донбасу Наталія Штих. До підготовки та проведення зустрічі долучилися діти загальноосвітньої школи №10 Новікова Карина (10клас), Манейкін Назар (9клас), Коноваленко Ілля (4 клас), Смирнова Єва (6клас), які підготували для гостей святковий концерт.

   Усі учасники зустрічі переглянули документальний фільм «РЕЙД: сила нескорених». В бібліотеці – філії №1 зібрались ті, кому болить і ятрить душу війна, яка забирає з сімей рідних людей, коли діти не бачуть своїх батьків, матері – синів, дружини – чоловіків.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

 

        Центральна дитяча бібліотека провела патріотичний майданчик «Від козака до сучасного захисника» в ЗОШ № 6.

     Бібліотекар Крєпишева І.І. розповіла учням 3-А класу, про свято Покрови, яке співпадає з святкуванням Дня українського козацтва та Днем захисника України. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. Саме у цей день козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.

    Діти дізналися багато цікавого і на честь цього свята декламували вірші. До цього заходу була оформлена книжкова виставка «І оживає дух козацький».

     Відзначити свято та засвідчити свою повагу до всіх військових працівники Центральної міської бібліотеки запросили на патріотичну годину «Мужності й геройства свято» представників Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», батальйону «Айдар» Військових сил України та учнів 7-Б класу ЗОШ № 9 (класний керівник Мінакова В.М.). На заході була присутня фахівець Мирноградського міського відділу з питань пробації Гелих Л.М. зі своїми вихованцями.

Ведуча заходу Притчак В.В. розповіла про подвиг мужніх воїнів - інтернаціоналістів, згадала найстрашніші події Майдану, які назавжди закарбувалися в пам’яті…, запропонувала відвідувачам переглянути кліп «Україна», відеоролик «Небесна сотня». Під час заходу лунали пісні «Мамо, не плач», «Україна – це ти», «Солдат України» та ін.

       Представники Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», батальйону «Айдар» поділилися своїми враженнями щодо подій на сході України, побажали учням здоров’я, мужності, сили волі та миру. А школярі, в свою чергу, попросили воїнів передали своїм побратимам коротенькі листи - побажання, які вони написали від щирого серця. Учениці ЗОШ № 9 Мінакова Стефанія і Колосова Аліна подарували присутнім захисникам пісню «Як у нас на Україні».

До свята працівники бібліотеки оформили книжкову виставку «Хоробрі серця».

Мільйони людей вірять, що небо нашої України буде мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир!

      Наприкінці заходів в бібліотеках ЦБС від всіх присутніх лунали побажання  військовим міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя, щоб мрії завжди збувалися і ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети.

        Дякуємо бійцям за їх подвиги. Велика шана їх родинам: матерям, батькам, що виховали їх, дружинам і дітям, які підтримують їх.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS