Ціна чужої війни

    Під такою назвою 12 лютого 2018 року в  молодіжному центрі «РУХ» пройшла зустріч воїнів-афганців з учнями ДНЗ Мирноградського професійного гірничого ліцею . Цей захід - данина пам’яті всім, хто був причетний до героїчної і трагічної афганської війни. За кожним воїном - афганцем - доля, життєвий подвиг, крок у безсмертя. 

Бібліотекар Інтернет Центру бібліотеки – філії № 1 О.В. Єрьоменко та учні ЗОШ №10 Лапчинський Данил, Лисанська Даша, Шевченко Софія, Голубенко Данил, Косолапова Руслана привели факти жахливої статистики війни, що тривала у два рази довше, ніж Друга Світова, зробили короткий екскурс у історію, щоб нагадати присутнім про причини війни в Афганістані. Своїми гіркими та сумними спогадами про роки військової служби в Афганістані поділилися наші земляки, воїни-афганці: голова спілки ветеранів Афганців міста Мирнограду Олег Миколайович Самсоненко, Олександр Іванович Лаур, Володимир Анатолійович Олексієнко, Віктор Олександрович Стельмах. 

Поетичні рядки, що прозвучали на зустрічі у виконанні  керівника Всеукраїнського літературного громадського об’єднання «Сфера» (м. Покровськ) Віталія Михайлова не залишили байдужим жодного відвідувача. Маленькі учасники заходу Ярошко Данил та Юзіпович Ілона подарували присутнім вальс.

У ході заходу схилили голови у хвилині мовчання перед світлою пам’яттю загиблих на афганській землі. Учні подякували воїнам за цікаву розмову,побажали їм здоров’я, щастя, миру, злагоди та добробуту у великому домі, який зветься - Україна, в знак поваги вручили квіти. Завершилася зустріч піснею «Я України син» у виконанні Назарія Поліщука, учня ЗОШ № 10, та фотографією на пам`ять. Такі зустрічі назавжди залишаться в пам’яті учнів та стануть справжніми уроками життя.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS