Виконання вимог антикорупційного законодавства управлінням Пенсійного фонду України в м. Димитрові

Виконання вимог антикорупційного законодавства  управлінням Пенсійного фонду України в м. Димитрові за  2017 рік

 

В управлінні Пенсійного фонду України в м. Димитрові Донецької області впродовж  поточного року  забезпечувалось  дотримання вимог законодавства щодо обмежень, пов’язаних  з проходженням державної служби: не допущено конфлікту інтересів, правопорушень, пов’язаних з корупцією.

З метою фінансового контролю при звільненні державними службовцями  своєчасно надавалися електронні декларації  про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за поточний рік.

Управлінням  в установленому порядку оприлюднювалась  інформація про закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти. Так з початку року здійснено 58  закупівель  на суму 1035,1 тис. грн.

З метою запобігання нормативно-правових,  організаційних, фінансово-господарських, кадрових  корупційних ризиків в управлінні вдосконалено організацію внутрішнього контролю по їх запобіганню.

Належна увага в управлінні також  приділялася  розвитку і зміцненню кадрового потенціалу. У 2017 році підвищено кваліфікацію 13 спеціалістами, проведено тестування державних службовців на знання законів України «Про запобігання корупції» та «Про державну службу», забезпечено  проходження онлайн – курсів «Прометеус» для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановленних заборон та обмежень.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua