Тимчасово безробітнім Мирнограду розповіли про порядок зарахування страхового стажу

31 жовтня 2018 року начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кирилова Оксана прийняла участь в роботі Консалтингового центру на базі Мирноградського міського центру зайнятості.

Під час заходу Кирилова Оксана ознайомила присутніх з порядком зарахування страхового стажу застрахованим особам та впливом розміру нарахованої заробітної плати на розмір майбутньої пенсії.

Також, представник фонду розповіла учасникам про наявну можливість здійснювати контроль за накопиченням своїх персональних даних шляхом створення на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України особистого кабінету.

В ході зустрічі було зазначено, що широкий спектр електронних послуг Пенсійного фонду України створений для обслуговування населення дистанційно,тобто без відвідування фонду.

Присутнім було надано відповіді на питання, продемонстровано відеоматеріали та надано для ознайомлення друковані матеріали, розповсюджено заяви на реєстрацію та підключення СМС – інформування.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS