Продовжуються виїзні прийоми громадян в трудових колективах Мирнограду

10 жовтня 2018 року заступник начальника Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Холодова Оксана Леонідівна провела виїзний прийом громадян в Донецькій виконавчій дирекції ліквідації шахт м. Мирнограду.

Відвідувачі мали можливість отримати консультації щодо виплати пенсії за довіреністю, права на призначення та поновлення пенсії внутрішньо переміщеним особам та перевагах отримання пенсійних виплат через банківські установи.

Оксана Леонідівна відповіла на питання про умови призначення пільгових пенсій, порядок проведення перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам, чи очікуються зміни у пенсійному законодавстві.

Заступник начальника управління також зосередила увагу присутніх на нових функціональних можливостях веб-портал Пенсійного фонду України, яким значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом.

Наприкінці зустрічі представник Фонду нагадала громадянам про можливість отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої лінії», та в агентському пункті управління за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б.м

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS