Про можливість організації виїзних прийомів громадян за місцем проживання

Робота  Покровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області  спрямована на вдосконалення організації обслуговування громадян, підвищення якості надання послуг, розвитку дистанційних форм обслуговування громадян. Вже давно в практику роботи управління надійно увійшла система виїзних прийомів громадян за місцем проживання та відвідування на дому  осіб з особливими потребами, осіб з інвалідністю та осіб, яким виповнилося 80 і більше років.

Тож, нагадуємо, що люди похилого віку,  люди, які тяжко хворі, інваліди загального захворювання, які за станом здоров'я не мають можливості особисто звернутись до органів Пенсійного фонду, можуть запросити фахівців відділів обслуговування громадян № 1 та № 2 Покровського об'єднаного управління Пенсійного фонду України здійснити  виїзний прийом за місцем проживання таких громадян за телефонами:

- для жителів м. Покровська та Покровського району (06329) 2-41-86;

- для жителів м. Мирнограду (06239) 6-44-15

 або за адресами:

-  м. Покровськ, вул. Центральна, буд. 154,  каб.  8;

 - м. Мирноград, вул. Центральна, буд. 13, каб. 113.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Змінили паспорт, зверніться до органів Пенсійного фонду Змінили паспорт, зверніться до органів Пенсійного фонду

    Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що органами Фонду проводиться робота в рамках верифікації та для актуалізації даних осіб, щодо яких отримано інформацію Державної міграційної служби про визнання недійсними, втраченими або викраденими документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України.

  • ОГОЛОШЕННЯ МИРНОГРАД ОГОЛОШЕННЯ МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 14.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Зручні он-лайн сервіси Пенсійного фонду України Зручні он-лайн сервіси Пенсійного фонду України

    Пенсійний фонд України надає можливість здійснити постійний контроль за даними, що можуть вплинути на пенсійні права громадян, за допомогою Веб – порталу ПФУ.

  • Все новости