Підприємці та наймані працівники Мирнограду мають працювати легально

24 січня 2020 року головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Катерина Цуканова на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 спільно з представниками Головного управління Держпраці у Донецькій області, Мирноградської міської ради та Мирноградського центру зайнятості провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин серед суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.

З метою донесення до населення Мирнограду інформацію про необхідність офіційного оформлення трудових відносин комісія, здійснила рейд до 17 роботодавців міста. Члени комісії зустрілися з представниками малого і середнього бізнесу та найманими працівниками .

Спілкуючись з представниками приватного бізнесу, Катерина Цуканова надала детальні роз’яснення негативного впливу тіньової зайнятості на сферу трудових відносин та наповнення бюджету Пенсійного фонду.

Зокрема, фахівець служби акцентувала увагу на важливості легального працевлаштування для отримання як працівниками так і самими роботодавцями соціальних гарантій та гідних пенсійних виплат в майбутньому.

Також нагадала про поступове зростання вимог до тривалості мінімального страхового стажу.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS