ОГОЛОШЕННЯ

Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 12.02.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою:  м. Мирноград,  м-н Молодіжний, 37б відбудеться виїзний прийом громадян головного спеціаліста відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дробоног О. М.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Зручні он-лайн сервіси Пенсійного фонду України Зручні он-лайн сервіси Пенсійного фонду України

    Пенсійний фонд України надає можливість здійснити постійний контроль за даними, що можуть вплинути на пенсійні права громадян, за допомогою Веб – порталу ПФУ.

  • Анонс Анонс

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 23.04.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхуванн Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхуванн

    Одним із напрямків роботи Пенсійного фонду України є ведення Державного реєстру застрахованих осіб. Даний реєстр використовується з метою забезпечення ведення єдиного обліку застрахованих осіб у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та їх ідентифікації, накопичення, зберігання та автоматизованої обробки інформації про сплату платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також про набуття застрахованими особами права на отримання страхових виплат.

  • Все новости