Нагадуємо страхувальникам про вчасну сплату внесків

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє страхувальників щодо вчасної сплати внесків.

Звертаємо увагу, що з 01 січня 2019 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, незалежно від того, до якої групи платників єдиного внеску їх віднесено, сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

У 2019 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 918,06 грн. на місяць (4173,00 х 22%).

Також всі фізичні особи-підприємці (ФОП), в тому числі і ті, які обрали єдиний податок, будуть зобов'язані сплачувати єдиний соціальний внесок до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом. Це ж правило буде поширюватися на осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Крім того, платники єдиного податку першої групи втрачають право на сплату ЄСВ в сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску, як і всі інші на спрощеній системі, фермерські господарства також будуть платити єдиний соціальний внесок.

А ось підприємці, які отримують пенсію, і фермери-пенсіонери звільняються від сплати ЄСВ за себе (Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI ст.4). Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника (Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI ст.9 п.12).

Відповідно до статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-ІV,  до страхового стажу можуть бути зараховані ті періоди роботи, за які нарахована заробітна плата та сплачені страхові внески, не менш за розмір мінімального страхового внеску.

Покровське об’єднане управління ПФУ Донецької області з метою контролю за своїм страховим стажем та заробітною платою пропонує користуватися Веб-порталом ПФУ (htt://portal.pfu.gov.ua) по всім питанням реєстрації на порталі необхідно звертатися до управління за адресами: м. Покровськ, вул. Центральна, буд. 154,  2 поверх,  каб.  9 та                  м. Мирноград, вул. Центральна, буд. 13, каб. 212.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Про сучасні сервіси Пенсійного фонду України розповіли містянам Мирнограду Про сучасні сервіси Пенсійного фонду України розповіли містянам Мирнограду

    26 червня 2019 року головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ольга Ліщук провела інформаційний рейд з розповсюдження буклетів та листівок щодо користування сучасними електронними сервісами ПФУ.

  • ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ЛИПНЯ 2019 РОКУ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ЛИПНЯ 2019 РОКУ

    Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн. до 1564,00 грн. В зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України буде проведений черговий перерахунок пенсій

  • ОГОЛОШЕННЯ АГЕНТСЬКИЙ ПУНКТ ОГОЛОШЕННЯ АГЕНТСЬКИЙ ПУНКТ

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 25.06.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Все новости