Мешканці Мирнограду спілкувалися з представником Пенсійного фонду в пункті обслуговування

09 жовтня 2018 року в пункті обслуговування громадян м. Мирнограду заступник відділу обслуговування громадян № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Баутіна Юлія провела черговий прийом громадян.

Під час прийому фахівець відповіла на запитання про прядок подання та оформлення документів для призначення пенсії, вимоги до страхового стажу при призначенні пенсії за віком, механізм перерахунку пенсії у зв’язку зі звільненням.

Також Юлія Баутіна проінформувала про можливості веб-порталу Пенсійного фонду, смс-повідомлення застрахованих осіб і пенсіонерів та отримання довідок з QR-кодом. Вона детально підійшла до запитань кожного відвідувача та надала вичерпні і зрозумілі людям відповіді.

Нагадуємо, кожного другого та четвертого вівторка місяця з 8.00 до 12.00 всі бажаючі можуть звернутися до агентського пункту обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37б.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Змінили паспорт, зверніться до органів Пенсійного фонду Змінили паспорт, зверніться до органів Пенсійного фонду

    Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що органами Фонду проводиться робота в рамках верифікації та для актуалізації даних осіб, щодо яких отримано інформацію Державної міграційної служби про визнання недійсними, втраченими або викраденими документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України.

  • ОГОЛОШЕННЯ МИРНОГРАД ОГОЛОШЕННЯ МИРНОГРАД

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 14.05.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Зручні он-лайн сервіси Пенсійного фонду України Зручні он-лайн сервіси Пенсійного фонду України

    Пенсійний фонд України надає можливість здійснити постійний контроль за даними, що можуть вплинути на пенсійні права громадян, за допомогою Веб – порталу ПФУ.

  • Все новости