35 РОКІВ СТАЖУ – ЦЕ РЕАЛЬНО, ЯКЩО ПРАЦЮВАТИМЕШ ЛЕГАЛЬНО!

Шановні громадяни!

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України  відзначає стрімке зростання звернень громадян працездатного віку з консультаційними питаннями пенсійного забезпечення, коли в них для набуття права для призначення пенсії при настанні пенсійного віку бракує необхідного страхового стажу.

Така ситуація зумовлена втратою означеною категорією громадян страхового стажу за періоди роботи у роботодавців без оформлення трудових відносин та сплати страхових внесків.

            Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України  має на меті донести до підсвідомості кожного пересічного українця важливість нових вимог до страхового стажу при виході на пенсію після прийняття пенсійної реформи.

            Відтак, починаючи з 1 січня 2018 року, мінімальний страховий стаж для призначення пенсії за віком складає 25 років з поступовим збільшенням до 35 років у 2028 році.

            Зверніть увагу! Якщо раніше, до 1 жовтня 2011 року, для виходу на пенсію за віком необхідно було мати не менше 5 років страхового стажу, а з 1 жовтня 2011 року по 31 грудня 2017 року – 15 років, то на сьогодні цей термін збільшено у 7 разів!

            Оскільки страховий стаж прямопропорційно залежить від суми сплачених страхових внесків, то вкотре наголошуємо, що:
- Працювати треба легально!
- Заробітну плату треба отримувати прозоро і відкрито!

            Пам’ятайте, що час швидкоплинний, тому старість треба планувати заздалегідь, оскільки для кожного з нас вона неминуча!

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Зручні он-лайн сервіси Пенсійного фонду України Зручні он-лайн сервіси Пенсійного фонду України

    Пенсійний фонд України надає можливість здійснити постійний контроль за даними, що можуть вплинути на пенсійні права громадян, за допомогою Веб – порталу ПФУ.

  • Анонс Анонс

    Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 23.04.2019 з 8.00 до 12.00 в агентському пункті за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37 б відбудеться виїзний прийом громадян

  • Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхуванн Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхуванн

    Одним із напрямків роботи Пенсійного фонду України є ведення Державного реєстру застрахованих осіб. Даний реєстр використовується з метою забезпечення ведення єдиного обліку застрахованих осіб у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та їх ідентифікації, накопичення, зберігання та автоматизованої обробки інформації про сплату платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також про набуття застрахованими особами права на отримання страхових виплат.

  • Все новости