Увага, шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу, що згідно Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та Правил реєстрації місця проживання за бажанням батьків чи одного з них можливо подати документи для реєстрації місця проживання своєї новонародженої дитини через відділи державної реєстрації актів цивільного стану, які проводять державну реєстрацію народження дітей безпосередньо в пологових будинках або акушерсько-гінекологічних відділеннях місцевих закладів охорони здоров’я, де приймаються пологи, під час проведення державної реєстрації народження дитини .

Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини необхідно подати:

  1. письмову заяву про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини встановленого зразка;
  2. паспорти батьків;
  3. свідоцтво про народження дитини;
  4. копію витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;
  5. квитанція про сплату державного мита у сумі 13,60 грн. (р/р отримувача 33211879700034; код отримувача 37803436; МФО 834016; код виду платежу 22012500; отримувач Мирноградське УК ГУ ДКСУ в Донецькій області; призначення платежу – за реєстрацію місця проживання)
  6. будинкова книга (в разі реєстрації місця проживання новонародженої дитини у будинку індивідуальної житлової забудови). Проставлення штампу реєстрації місця проживання у будинковій книзі, може бути здійснено лише органом реєстрації місця проживання одночасно із видачею довідки про реєстрацію місця проживання.

Ми запрошуємо Вас скористатися можливістю одночасно отримати свідоцтво про народження та довідку про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини безпосередньо в пологовому будинку, де приймалися пологи або у відділі державної реєстрації актів цивільного стану.

Заощаджуйте свій час та використовуйте його на своїх любих малюків!

За додатковою інформацією можна звертатися за адресою: Донецька область, м. Мирноград, вул.. Соборна, 4 (ПК «Україна» 2 поверх) або за телефоном: (06239) 6-53-13.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua