Статистичні дані за листопад 2017 року

По Мирноградському міському відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області  за даний період зареєстровано:

         Народжень  -  32, з них 14 дівчаток та 18 хлопчиків.

         Найбільш вживані імені – Артем, Богдан, Поліна, Анна.

         Рідковживані імена – Ростіслав, Макар, Віра, Ілона.

         Вперше в родинах народилось 14 діток, вдруге 12 діток, також є багатодітні родини, а саме третьою народилась 1 дитина та четвертою - 1.

         Віднедавна отримати свідоцтво про народження дитини можна безпосередньо у закладі охорони здоров’я, тобто в пологовому будинку Димитровської міської лікарні у Донецькій області. Такою послугою скористалось 21 сім’я з новонародженими дітьми та прописано в відділі реєстрації виконавчого комітету Мирноградської міської ради 5 новонароджених дітей.

         Шлюбів – 12, з них 2 іногородніх громадян виявили бажання зареєструвати шлюб в нашому місті.

         Смертей – 64.

         З 01 листопада 2017 року Мирноградський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області долучився до пілотного проекту Міністерства юстиції України щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, що зроблено з метою створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у зазначеній сфері. З моменту запровадження електронного сервісу до відділу через цей портал звернулась 1 особа.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua