Знавці професій

16 квітня 2018 року фахівець з профорієнтації Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова відвідала школу № 10, де проводився профорієнтаційний захід "Знавці професій" для учнів 10 класів.

Захід проходив в форматі конкурсу, під час якого команди показали свою обізнаність щодо типології професій, основних вимог професій до людини. Учасники команд з неабияким запалом виконували різноманітні завдання.

Фахівець з профорієнтації підготувала для учасників цікаві випробування: встановлювали відповідності між назвами та описами професії, вікторини, тощо. Зрозуміти учням, який безмежний світ професій, як потрібно себе поводити аби не загубитися у ньому та досягнути успіху, допоможе нещодавно створена програма розроблена на системі Android «Центр профорієнтації», яка містить актуальну інформацію щодо професійного вибору та планування професійного шляху. Програма надає змогу отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатися інформацією про навчальні заклади та он-лайн освіту тощо. «Щоб стати успішним в роботі, потрібно любити те, що виконуєш, незалежно від сфери в якій працюєш. Коли робота приносить задоволення ми не помічаємо скільки тратимо часу на її виконання», - зауважила Любов Міркіданова.

Захід пройшов весело, цікаво, чим і сподобався учасникам.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS