ЯРМАРОК КАР’ЄРИ-МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ГІДНУ РОБОТУ

9 жовтня 2018 року у Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок кар’єри. Мета заходу - знайомство роботодавців та випускників ДП «Димитровський УКК», які навчались за професією «апаратник хімводоочищення».

Під час ярмарку кар’єри фахівці служби зайнятості надали індивідуальні консультації шукачам роботи щодо пошуку роботи. Представник роботодавця поспілкувався з претендентами на запропоновані вакантні посади та підібрали собі працівників згідно своїх вимог. Безпосередньо на виробництві, випускники курсів, мали змогу презентувати свої вміння роботодавцям. Безробітним планується видача направлень на працевлаштування.

Проведення ярмарків кар’єри надає безробітним шанс знайти роботу, а роботодавцям – можливість оперативно заповнити вакантні робочі місця.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

    18 жовтня 2018 року з метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та в рамках проведення інформаційної компанії в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся захід на платформі Молодіжного центру

  • ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ

    У рамках профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та з метою надання допомоги школярам у визначенні їх професійного шляху фахівцями Мирноградського міського центру зайнятості 17 жовтня 2018 року була проведена квест – гра Світ професій. Формат квест-гри обирається не випадково. Саме завдяки командній роботі учні знайомляться з професійним світом, демонструють свої здібності, захоплення і таланти.

  • Обирай професію з нами Обирай професію з нами

    16 жовтня 2018 року в рамках роботи молодіжного клубу Територія розвитку Мирноградським міським центром зайнятості спільно з Молодіжним центром «Рух» було проведено профорієнтаційнийІнтерактив Орієнтир на майбутню професію: знайди своє покликання, з метою поглиблення у процес вибору майбутньої професії дітей, враховуючи їх особисті якості, здібності та можливості.

  • Все новости