ЯРМАРОК КАР’ЄРИ-МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ГІДНУ РОБОТУ

9 жовтня 2018 року у Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок кар’єри. Мета заходу - знайомство роботодавців та випускників ДП «Димитровський УКК», які навчались за професією «апаратник хімводоочищення».

Під час ярмарку кар’єри фахівці служби зайнятості надали індивідуальні консультації шукачам роботи щодо пошуку роботи. Представник роботодавця поспілкувався з претендентами на запропоновані вакантні посади та підібрали собі працівників згідно своїх вимог. Безпосередньо на виробництві, випускники курсів, мали змогу презентувати свої вміння роботодавцям. Безробітним планується видача направлень на працевлаштування.

Проведення ярмарків кар’єри надає безробітним шанс знайти роботу, а роботодавцям – можливість оперативно заповнити вакантні робочі місця.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції

    В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області. Цього разу підбирали працівників для конвойної служби ізолятору тимчасового тримання. В заході прийняли участь безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і задовольняють вимогам роботодавця.

  • ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК У ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ! ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК У ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ!

    13 грудня 2018 року в рамках комунікаційно-профорієнтаційної площадки для молоді

  • Інформуємо про проведення відбору навчальних закладів Інформуємо про проведення відбору навчальних закладів

    У рамках співпраці служби зайнятості з навчальними закладами та з метою інформування про можливість участі у відборі для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та проживання зареєстрованих безробітних в період навчання, 14 грудня 2018 року директор Мирноградського міського центру зайнятості Наталія Базилевич зустрілась з керівником Мирноградського професійного гірничого ліцею Оленою Дубинець.

  • Все новости