Всесвітній День боротьби з дитячою працею !

12 червня відзначається Всесвітній день боротьби з дитячою працею. Сьогодні фахівці Мирноградського міського центру зайнятості прийняли участь у заходах присвячених цьому дню.

Заступник директора Лагуніна Галина Іванівна прийняла участь у засіданні круглого столу під час якого були розглянуті аспекти цієї проблеми та пошук шляхів вирішення її, було зазначено, що праця є важливим фактором у вихованні підростаючого покоління, якщо вона сприяє фізичному, розумовому і духовному розвитку та не заважає навчанню у школі, відновленню сил і відпочинку.

Фахівець з профорієнтації відвідала пришкільний табір «Водограй» в ЗОШ № 10 м.Мирноград, де було проведено конкурс малюнків «Дитяча праця очима дітей». На малюнках діти зобразили, що дитинство дано дитині для того, щоб фізично зміцніти, придбати знання, а також працю у вигляді допомоги батькам або неважкої праці для заробітку кишенькових грошей.

В рамках роботи Молодіжного клубу «Територія розвитку» Мирноградського міського центру зайнятості відбувся захід  в приміщенні Молодіжного центру Рух для батьків підлітків. «Літо – пора канікул. Багато сучасних школярів замислюються про підробіток, тож буде доречним нагадати про сам процес прийому на роботу неповнолітніх, за законом не допускається прийняття на роботу осіб молодше 16 років (ст. 188 Кодексу Законів про працю). Як виняток, за згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть прийматись на роботу особи, які досягли 15 років», - зазначила в своїй промові спеціаліст з профорієнтації Любов Міркіданова. На заході були розглянуті всі особливості працевлаштування неповнолітніх.

Як свідчить статистика, складена кілька років тому, зайняті фізичною працею малолітні жителі планети становили близько 218 млн., причому з них 126 млн. працювали в особливо небезпечних сферах виробництва. Всесвітній День боротьби з дитячою працею з'явився завдяки ініціативі Міжнародної організації праці в 2002 році. Він став могутнім сигналом для того, щоб світова громадськість об'єдналася і захистила права маленьких жителів планети, тому що кожна людина має право на своє власне щасливе дитинство.

День боротьби з дитячою працею спрямовано на пробудження свідомості дорослого населення, яке і є головним експлуататором дітей.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда

    13 лютого 2019 року в рамках виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу ЗОШ №8.

  • Тренінги націлені на розвиток підприємництва. Тренінги націлені на розвиток підприємництва.

    13 лютого 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА.

    З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та для виконання основних завдань Програми професійної орієнтації школярів на 2017-2020 роки Державною службою зайнятості розроблена «Програма комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти», якою передбачена постійна методична робота із шкільними психологами та працівниками закладів освіти. Саме тому, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова 12 лютого 2019 року провела семінар для психологів загальноосвітніх шкіл міста Мирнограда, який відбувся в Молодіжному центрі «Рух».

  • Все новости