Всесвітній день боротьби з дитячою працею

В Україні щороку відзначається Всесвітній день боротьби за ліквідацію дитячої праці, 11 червня фахівець Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова долучилась до акції присвяченої боротьбі за ліквідацію дитячої праці та її недопущення у майбутньому, організованої Мирноградським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Мільйони дівчат та хлопчиків по всьому світі залучені до роботи, що позбавляє їх можливості отримати належну освіту, шкодить їх здоров’ю, позбавляє дозвілля та незалежності, порушує їх права. Більшість цих дітей залучені до найгірших форм дитячої праці, до яких належить робота в умовах, шкідливих для здоров’я, рабство або боргова залежність , незаконна діяльність тощо.

Слід зазначити, що кроком у боротьбі проти цього явища є обізнаність щодо захисту дітей, так метою сьогоднішньої акції стало інформування населення спрямоване на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи дітей.

Кожна дитина має право на відпочинок, соціальний захист з боку держави та  обмеження примусового використання дитячої праці.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS