Воркшоп – захід, який допоміг в боротьбі зі стресовими ситуаціями.

В Мирноградському міському центрі зайнятості 6 березня 2018 року відбувся воркшоп для осіб з числа ВПО, АТО та осіб з інвалідністю за участю представників ЦПСР НаУКМА м. Покровська.

Основною метою заходу була актуалізація психологічних ресурсів людини шляхом визначення головної стратегії роботи зі стресом та побудова алгоритму подолання кризових ситуацій.

Фахівець ЦПСР НаУКМА м. Покровська Леся Чепенко наголосила: «Ми не повинні – та і не в змозі – уникати стресу. Але ми можемо використати його та насолодитися їм, якщо краще пізнаємо його механізми й виробимо відповідну філософію життя».

Присутні виконували вправи, серед  яких   «Моя історія життя». Під час виконання даної вправи присутні встановили "мости" між різними періодами життя. Також жвавий інтерес учасників воркшопу викликала вправа «Життєві ситуації та кризи».

Сподіваємось, що захід допоміг отримати практичні навички в галузі керування своїм психоемоційним станом та розів’є власні ресурси стресостійкості, які допоможуть в професійній діяльності та в житті.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Влада чує кожного! Влада чує кожного!

    21 червня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості проводила виїзний прийом громадян заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслова Наталія Альбертівна.

  • Успішні кроки до створення власної справи Успішні кроки до створення власної справи

    20 червня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся черговий тренінг з бізнес-планування в рамках роботи Центру розвитку підприємництва в приміщенні Молодіжного центру Рух.

  • Куркулі прагнуть створювати нові робочі місця та навчати Куркулі прагнуть створювати нові робочі місця та навчати

    18 червня 2018 року заступник директора Мирноградського міського центру Лагуніна Галина Іванівна прийняла участь у нараді, яка відбулась за ініціативи ГО Український донецький куркуль в приміщенні Мирноградської міської ради за участю представників Донецької обласної державної адміністрації.

  • Все новости