ВИЇЗНИЙ ЗАХІД ДЛЯ ВНУТРІШНЬО-ПЕРЕМІЩЕННИХ ОСІБ

7 листопада 2018 року фахівець Мирноградський міський центр зайнятості відвідала Координаційний комітет самоорганізації населення Мирнограду та особисто поспілкувалась з внутрішньо переміщеними особами. 

Під час заходу, спеціаліст Любов Міркіданова ознайомила відвідувачів із переліком документів, необхідних для реєстрації у центрі зайнятості, надала інформацію щодо можливостей започаткування власної справи та отримання ваучера для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, ознайомила присутніх з актуальними професіями та вакансіями в регіоні. Також звернула увагу на новітні форми роботи служби зайнятості, зокрема, відео резюме, відео вакансія, електронна черга, мобільні додатки та інші.
Особливістю цього заходу стало те, що він відбувався у формі індивідуальної бесіди з кожною особою даної категорії. Загалом, цього дня 8 відвідувачів отримали консультації стосовно послуг служби зайнятості.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Нова розробка Донецької обласної служби зайнятості Нова розробка Донецької обласної служби зайнятості

    Фахівці Донецької обласної служби зайнятості розробили та впровадили інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps». Послуга дозволяє дистанційно за допомогою гаджетів чи комп’ютера отримати інформацію щодо актуальних вакансій у містах та районах області, умов праці, вимог роботодавця та контактів рекрутерів центрів зайнятості.

  • В Мирнограді відбувся сіминар-практикум в рамках роботи клубу «Свідомого батьківства» - «Щасливе дит В Мирнограді відбувся сіминар-практикум в рамках роботи клубу «Свідомого батьківства» - «Щасливе дит

    18 березня 2019 року з клієнтами Мирноградського центру зайнятості відбувся сіминар-практикум в рамках роботи клубу «Свідомого батьківства» - «Щасливе дитинство. Грані і кордони відносин в сім'ї». Захід відбувся в Молодіжному центрі «Рух» за участю фахівців Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА м. Покровська Донецької області.

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО ЦПТО В РЕЖИМІ СКАЙП-КОНФЕРЕНЦІЇ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО ЦПТО В РЕЖИМІ СКАЙП-КОНФЕРЕНЦІЇ

    25 березня 2019 року в Мирноградському міському центрі зайнятості відбулась презентація навчального закладу «Донецького центру професійно - технічної освіти державної служби зайнятості». На семінар були запрошені безробітні, які виявили бажання здобути нову професію за направленням служби зайнятості.

  • Все новости