Відкриваючи бізнес, де шукати підтримку підприємцю початківцю

В рамках роботи центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості, 9 січня 2019 року, був проведений щотижневий тренінг з основ бізнес-планування. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

«Для тих, хто дозрів на відкриття власної справи і кому не вистачає капіталу для старту, або бракує знань, рекомендуємо відвідати центр розвитку підприємництва. Спеціально для підтримки громадян, які бажають займатись бізнесом, у центрі зайнятості функціонує консалтинговий центр, в якому вам нададуть консультаційний супровід, та є можливість взяти участь у тренінгах з основ бізнес-планування», - наголосила заступник директора Галина Лагуніна, відкриваючи захід.

Фахівці Мирноградського міського центру зайнятості ознайомили учасників з умовами участі у проекті підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації та діючих грантових програм, з сутністю та структурою бізнес-плану, основними методиками його складання, розділами та методами їх написання, а також на цікавих прикладах продемонструвала, яким чином можна оформити та вигідно представити свою бізнес ідею.

Учасники заходу зацікавились умовами надання грантів, взяли участь в обговоренні практичних питань щодо подання онлайн - заявок на участь у конкурсі, вибору напрямків підприємництва.

Запрошуємо на наступну зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу, яка відбудеться 16 січня 2019 року о 10 годині!

Довідки за : телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS