Відкриваючи бізнес, де шукати підтримку підприємцю початківцю

В рамках роботи центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості, 9 січня 2019 року, був проведений щотижневий тренінг з основ бізнес-планування. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

«Для тих, хто дозрів на відкриття власної справи і кому не вистачає капіталу для старту, або бракує знань, рекомендуємо відвідати центр розвитку підприємництва. Спеціально для підтримки громадян, які бажають займатись бізнесом, у центрі зайнятості функціонує консалтинговий центр, в якому вам нададуть консультаційний супровід, та є можливість взяти участь у тренінгах з основ бізнес-планування», - наголосила заступник директора Галина Лагуніна, відкриваючи захід.

Фахівці Мирноградського міського центру зайнятості ознайомили учасників з умовами участі у проекті підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації та діючих грантових програм, з сутністю та структурою бізнес-плану, основними методиками його складання, розділами та методами їх написання, а також на цікавих прикладах продемонструвала, яким чином можна оформити та вигідно представити свою бізнес ідею.

Учасники заходу зацікавились умовами надання грантів, взяли участь в обговоренні практичних питань щодо подання онлайн - заявок на участь у конкурсі, вибору напрямків підприємництва.

Запрошуємо на наступну зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу, яка відбудеться 16 січня 2019 року о 10 годині!

Довідки за : телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Прикрашаючи світ навколо. Фахівці центру зайнятості відвідали студію декору та флористики Klever Прикрашаючи світ навколо. Фахівці центру зайнятості відвідали студію декору та флористики Klever

    В рамках декади Зустрічі з підприємцями з метою всебічної підтримки підприємців-початківців на шляху довгострокового розвитку бізнесу та створення нових робочих місць фахівці центру зайнятості відвідали студію декору Klever, яку в грудні минулого року відкрила Світлана Яневська, завдяки одноразовій виплаті допомоги по безробіттю.

  • Орієнтир у виборі професій Орієнтир у виборі професій

    21 січня 2019 року згідно плану спільних заходів Мирноградського міського центру зайнятості та Молодіжного центру «Рух» відбулося засідання Молодіжного клубу «Територія розвитку». Фахівцями було проведено профорієнтаційний Інтерактив «Орієнтир на майбутню професію: знайди своє покликання», з метою поглиблення у процес вибору майбутньої професії дітей, враховуючи їх особисті якості, здібності та можливості.

  • КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМИ ДОВГОТРИВАЛОГО БЕЗРОБІТТЯ КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМИ ДОВГОТРИВАЛОГО БЕЗРОБІТТЯ

    17 січня 2019 року у Мирноградському міському центрі зайнятості відбулося чергове засідання комісії з довготривалого безробіття. Робота цієї комісії є однією із складових частин щодо зменшення тривалості безробіття та має позитивний вплив на підвищення рівня власної активності безробітних щодо пошуку роботи.

  • Все новости