Відеорезюме: ефективний спосіб сподобатися роботодавцю

Традиційно будь-які пошуки роботи починаються з написання резюме та його розповсюдження серед потенційних роботодавців. Зважаючи вже на зміст, стиль та спосіб подачі інформації, представник роботодавця складає свою думку про претендента, яку в ході особистої зустрічі може підтвердити або, навпаки, спростувати.  Підвищити свої шанси на ринку праці допоможе відеорезюме - послуга Державної служби зайнятості.

Відеорезюме - це короткий відеоролик в цифровому форматі з короткою, але вичерпною розповіддю про себе. Відеорезюме повинно містити біографічні відомості, освіту, кар'єру, особисті якості.

До основних правил складання відео резюме відносяться:

 • Концентрація на головній інформації, що одночасно характеризує шукача роботи і демонструє його переваги для працевлаштування.
 • Необхідний формат тривалості такого ролика - 2 хвилини. Починати розповідь треба з освіти, потім перейти до етапів кар'єри. Говорити коротко, лише найяскравіші, цікаві факти. Все інше роботодавець, зацікавившись подробицями, захоче дізнатися зі звичайного резюме, яким супроводжується відео.
 • Стиль розповіді залежить від займаної посади. Для творчих професій треба продемонструвати неординарність і креативність, для фінансових - строгість і чіткість, для управлінських - комунікабельність і задатки лідера.
 • Зовнішній вигляд - акуратний і зібраний.
 • Посмішка викликає довіру і симпатію. Так само, як впевненість і чіткість рухів. Щоб уникнути тремтіння і перешкод варто скористатися штативом, це дозволить зняти якісне і красиве відео.
 • Перед тим, як зробити ролик, варто подивитися кілька прикладів в інтернеті, в тому числі - невдалих, щоб точно знати, чого робити не слід. Зовнішність не головне для роботодавця. Складаючи відеорезюме, необхідно зосередитись на професійних якостях.

Фахівці Мирноградського міського центру зайнятості можуть допомогти у складанні, запису та розповсюдження відеорезюме. Більш детальнішу інформацію можна отримати за тел. 7-60-11 або звернувшись безпосередньо до центру зайнятості.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
 • Влада чує кожного! Влада чує кожного!

  21 червня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості проводила виїзний прийом громадян заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслова Наталія Альбертівна.

 • Успішні кроки до створення власної справи Успішні кроки до створення власної справи

  20 червня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся черговий тренінг з бізнес-планування в рамках роботи Центру розвитку підприємництва в приміщенні Молодіжного центру Рух.

 • Куркулі прагнуть створювати нові робочі місця та навчати Куркулі прагнуть створювати нові робочі місця та навчати

  18 червня 2018 року заступник директора Мирноградського міського центру Лагуніна Галина Іванівна прийняла участь у нараді, яка відбулась за ініціативи ГО Український донецький куркуль в приміщенні Мирноградської міської ради за участю представників Донецької обласної державної адміністрації.

 • Все новости