Відбувся тренінг для діючих та майбутніх підприємців

В рамках роботи Центру Розвитку Підприємництва, 5 грудня 2018 року в Молодіжному центрі «Рух», відбувся щотижневий тренінг з підтримки підприємницьких ініціатив населення, навчання з бізнес планування та проектної діяльності.

Фахівці Мирноградського міського центру зайнятості ознайомили учасників з умовами участі у діючих грантових програмах та з сутністю та структурою бізнес-плану, основними методиками його складання, розділами та методами їх написання, а також на цікавих прикладах продемонструвала, яким чином можна оформити та вигідно представити свою бізнес ідею. Бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на всі свої запитання.

«Написання бізнес-плану — справа непроста і тренінг допоможе з’ясувати, з чого почати і на що звернути увагу в першу чергу»,- наголосила заступник начальнику відділу активної підтримки Ірина Молодоря.

Загалом протягом усього тренінгу спеціалісти мотивували учасників до розробки та впровадженню бізнес-плану, доводили необхідність та важливість даної роботи.

За індивідуальними консультаціями, для ефективного впровадження отриманих знань в реальне втілення своєї ідеї та написання бізнес-плану, можна звертатись до Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості каб. 6 або 7.

Запрошуємо на наступну зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу, яка відбудеться 12 грудня 2018 року о 10 годині!

Довідки за : телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.

https://www.facebook.com/mirnogradcz/posts/2285514575005561

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції

    В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області. Цього разу підбирали працівників для конвойної служби ізолятору тимчасового тримання. В заході прийняли участь безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і задовольняють вимогам роботодавця.

  • ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК У ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ! ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК У ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ!

    13 грудня 2018 року в рамках комунікаційно-профорієнтаційної площадки для молоді

  • Інформуємо про проведення відбору навчальних закладів Інформуємо про проведення відбору навчальних закладів

    У рамках співпраці служби зайнятості з навчальними закладами та з метою інформування про можливість участі у відборі для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та проживання зареєстрованих безробітних в період навчання, 14 грудня 2018 року директор Мирноградського міського центру зайнятості Наталія Базилевич зустрілась з керівником Мирноградського професійного гірничого ліцею Оленою Дубинець.

  • Все новости