Відбувся тренінг для діючих та майбутніх підприємців

В рамках роботи Центру Розвитку Підприємництва, 5 грудня 2018 року в Молодіжному центрі «Рух», відбувся щотижневий тренінг з підтримки підприємницьких ініціатив населення, навчання з бізнес планування та проектної діяльності.

Фахівці Мирноградського міського центру зайнятості ознайомили учасників з умовами участі у діючих грантових програмах та з сутністю та структурою бізнес-плану, основними методиками його складання, розділами та методами їх написання, а також на цікавих прикладах продемонструвала, яким чином можна оформити та вигідно представити свою бізнес ідею. Бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на всі свої запитання.

«Написання бізнес-плану — справа непроста і тренінг допоможе з’ясувати, з чого почати і на що звернути увагу в першу чергу»,- наголосила заступник начальнику відділу активної підтримки Ірина Молодоря.

Загалом протягом усього тренінгу спеціалісти мотивували учасників до розробки та впровадженню бізнес-плану, доводили необхідність та важливість даної роботи.

За індивідуальними консультаціями, для ефективного впровадження отриманих знань в реальне втілення своєї ідеї та написання бізнес-плану, можна звертатись до Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості каб. 6 або 7.

Запрошуємо на наступну зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу, яка відбудеться 12 грудня 2018 року о 10 годині!

Довідки за : телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.

https://www.facebook.com/mirnogradcz/posts/2285514575005561

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда

    13 лютого 2019 року в рамках виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу ЗОШ №8.

  • Тренінги націлені на розвиток підприємництва. Тренінги націлені на розвиток підприємництва.

    13 лютого 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА.

    З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та для виконання основних завдань Програми професійної орієнтації школярів на 2017-2020 роки Державною службою зайнятості розроблена «Програма комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти», якою передбачена постійна методична робота із шкільними психологами та працівниками закладів освіти. Саме тому, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова 12 лютого 2019 року провела семінар для психологів загальноосвітніх шкіл міста Мирнограда, який відбувся в Молодіжному центрі «Рух».

  • Все новости