Відбулась тристороння робоча зустріч

Сьогодні директор Мирноградського міського центру зайнятості Наталія Базилевич провела трьохсторонню робочу зустріч з керівниками Мирноградського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України та Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

Необхідність проведення такої зустрічі була обумовлена запланованим скороченням працівників у зв’язку з упорядкуванням структури управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Донецькій області. Тому, на зустріч також були запрошені працівники Мирноградського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, яких повідомили про звільнення.

«Роботодавець завжди був і залишається для служби зайнятості клієнтом номер один. Проте, в суспільстві  наша соціальна місія одна з найважливіших, найвідповідальніших - ми працюємо заради тих, хто залишився без роботи, але  прагне  працювати. Сьогоднішня зустріч обумовленя необхідністю допомогти працівникам Фонду соціального страхування, які можуть втратити роботу та задовольнити кадрові потреби територіального відділення Пенсійного фонду.  І, якщо результатом сьогоднішньої зустрічі стане працевлаштування, ми будемо щасливі усвідомлювати, що служба зайнятості добре робить свою справу» - зазначила Наталія Базилевич.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS